„Gospodarczo mocno pójdziemy do przodu” – tak wynik wyborów komentuje poseł Czartoryski

– Wysoka frekwencja, ogromne zaangażowanie wszystkich sił politycznych w Polsce, nawet tych, których kandydaci odpadli w pierwszej turze, wszystko to daje mocny mandat panu prezydentowi Andrzejowi Dudzie do aktywności i realizacji własnego programu – tak podsumował wynik II tury wyborów prezydenckich poseł Arkadiusz Czartoryski.

Polska dobrze radzi sobie z epidemią i kryzysem wywołanym koronawirusem.

To wszystko oznacza, że gospodarczo mocno pójdziemy do przodu. Z drugiej strony pan Prezydent jest gwarantem zachowania w Polsce naszego, opartego na chrześcijaństwie, systemu wartości. Przykładem jest tu podpisanie Karty Rodziny i inicjatywa absolutnego przekazania rodzicom prawa do decydowania o pomysłach wychowawczych w szkołach. Mocno ufam, że czeka nas wzrost gospodarczy i umocnienie pozycji Polski na arenie międzynarodowej. Przed Rafałem Trzaskowskim trudna praca nad naprawą sytuacji w Warszawie. Ostatnie dni pokazały, że wyprzedaż miejskich spółek nie jest dobrym rozwiązaniem – komentuje poseł Czartoryski.

A na swoim publicznym profilu FB podkreśla: „Warto zauważyć, że Pan Prezydent Andrzej Duda otrzymał znacznie więcej głosów niż 5 lat temu. Dobrze, że była tak ogromna frekwencja a opozycja miała nawet możliwość wymiany w trakcie wyborów swojego kandydata. Oznacza to jeszcze większe umocnienie mandatu Pana Prezydenta, który cieszy się gigantycznym zaufaniem Polaków. Największe zaskoczenie wieczoru to absolutny brak biało-czerwonych flag na wieczorze wyborczym R. Trzaskowskiego, nawet na mównicy lub gdzieś na stojaku.”

5 1 zagłosuj
Ocena artykułu
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Lol

Pełna zgoda Panie Pośle. Wstydzą się polskich flag

Kurpianka z daleka

Moje kochane Kurpie, mądrze głosują. Brawo Panie Pośle za całą pracę dla naszego powiatu

Robson

No tak trudno nie zgodzić się z Panem Posłem. Co dalej z Ostrołęką ? Bo degrengolada, korki i marazm

Gość

Smutny dzień dla Polski i Polaków.

***** ***

tępiciel lemingów

PO****** Cię?

Gosc

Smutny ale dla samolubow i narcyzow

Abc

Szczęśliwy dziś dzień!

Tadek

A elektrownia węglowa będzie?

gość

A pewnie że będzie.
I rumiany palacz z pinokiem będą do kotła węgiel sypać.

kjhyoiuyto7tr

a ty będziesz pomagał. hahahha

Helmut

Po co wam elektrownia, przecież u nas w Rzeszy są elektrownie, jakby Rafał wygrał to by było gut

gość23

Spora część z Was nie lubi PiS-u, Dudy, Kaczyńskiego, część na pewno też Polski jako takiej, chrześcijaństwo uważa za ciemnogród itd. . Trudno. Niemniej zastanówcie się nad tym, czy naprawdę chcecie by w dużych miastach działo się to co dzieje się obecnie w metropoliach amerykańskich (zauważcie, że nie na południu a właśnie w „liberalnych” dużych miastach), co dzieje się w Paryżu, Londynie. Naprawdę tego chcecie?przecież oni wykonają każdy rozkaz Berlina, jest takie miasto w którym prąd do gniazdek dostarcza firma niemiecka, ciepło do kaloryferów firma francuska, gdzie metro budują Włosi i Turcy, gdzie komunikacja miejska jest niemiecka, gdzie nawet wypożyczane… Czytaj więcej »

Anna

Niechaj Polska zna, jakich Synów kurpiowskich ma! Wspaniała postawa, dobra frekwencja w czasie II tury wyborów. Szacunek dla Pana Posła RP, którego postawa nie była bez znaczenia w wygranej Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Nie było łatwo, ale jest zwycięstwo, które cieszy wielu Polaków.Dla dobra Ojczyzny zawsze warto być po stronie patriotów.

Wspaniale

Nie było lepszego kandydata. Zwyciężył rozsądek. Niech Polska się buduje!!!

Wiesiek

Warto wziąć pod uwagę że prawie 50 % Polaków była przeciw prezydentowi. Niekoniecznie za Trzaskowskim ale przeciw prezydentowi. Tak sobie zapracował przez 5 lat. Prawie przegrał ze słabym podmienionym kandydatem.
Ale niestety. Jak nie jest się prezydentem wszystkich Polaków tylko prezydentem PiS to tak potem to oceniają Polacy.

Gość

Nie prawie 50% a dokładnie 65,2% polaków nie zagłosowało na dudę.
Uzyskał 51,03% przy frekwencji 68,18% więc zagłosowało na niego jedynie 34,79% Polaków.
Przy wykorzystaniu propagandowej machiny urzędniczej Państwa z ministerstwami na czele i telewizji publicznej to marny wynik.
Marny wynik bo i prezydent z niego marny.

Ostatnio edytowany 6 miesięcy temu by Gość
gość23

Cieszą się Polacy ,że mamy własne media -nie tylko te polskojęzyczne ,które działają na zlecenie właścicieli ,a nie ma takich właścicieli ,którzy nie chcą grabić do siebie .
Czy ta machina nie jest własnością Polaków jak większość mediów polskojęzycznych – sprawdź i pewnie poradzisz które media są naszą własnością ??