Giełda Różności w Ostrołęce powraca. Już w październiku

Trwają przygotowania do organizacji Kolekcjonerskiej Giełdy Różności w Ostrołęce. Odbędzie się ona 10 października.

Kilka obaw związanych z organizacją Kolekcjonerskiej Giełdy Różności w Ostrołęce było. Na szczęście wszelkie trudności udało się przezwyciężyć, a wątpliwości rozwiać. Na szczęście, ponieważ poprzednie Giełdy Różności w Ostrołęce cieszyły się sporym zainteresowaniem – zarówno wystawców, jak i potencjalnych kupców (zdjęcia z wcześniejszych imprez znajdziecie na końcu tego artykułu).

„Mimo iż ten rok jest dziwny i inny od poprzedniego (kwarantanny, zamknięte zakłady pracy i szkoły, odwołane imprezy), i mieliśmy trochę obaw, to – po wielu godzinach rozmów i różnych spotkaniach z nieukrywaną radością informujemy, że jesienna edycja Kolekcjonerskiej Giełdy Różności w Ostrołęce odbędzie się zgodnie z planem!” – informują organizatorzy wydarzenia.

W tym roku miały odbyć się dwie edycje tej imprezy, ale epidemia koronawirusa pokrzyżowała wstępne plany. Na razie Ostrołęcki Klub Kolekcjonerów „Unikat” zaprasza wystawców oraz kupców do hali im. Gołasia w Ostrołęce na Giełdę Różności, która odbędzie się 10 października, czyli w sobotę. Rozpocznie się o godz. 10.00. Zarówno stoiska, jak i wstęp dla odwiedzających są bezpłatne.

Aby wystawić swoje kolekcje na Giełdzie, należy zapoznać się z jej regulaminem, a także wypełnić kartę zgłoszenia. Znaleźć je można TUTAJ. Wszelkie aktualności dotyczące wydarzenia będą umieszczane na FACEBOOKU.

Impreza odbędzie się pod patronatem prezydenta miasta Ostrołęki. Organizatorem jej jest Ostrołęcki Klub Kolekcjonerów „Unikat”, a partnerami wydarzenia są: Ostrołęckie Centrum Kultury i Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce.

A tak było podczas poprzednich Giełd Różności w Ostrołęce: