Giełda Różności w Ostrołęce po raz drugi. Już niedługo

Po sukcesie pierwszej Kolekcjonerskiej Giełdy Różności przyszedł czas na powtórkę. Druga impreza, podczas której będzie można kupować, sprzedawać przeróżne przedmioty i się nimi wymieniać, odbędzie się 26 października.

Jak za pierwszym razem, tak i teraz, Kolekcjonerska Giełda Różności odbędzie się w hali im. Gołasia. Czynna będzie 26 października od godz. 10.00 do 16.00.

Do tej pory zgłosiło się ok. 70 wystawców z różnych miast, m.in. z Płocka, Gorzowa Wielkopolskiego, Siedlec, Białegostoku. Warszawy, Łomży i wielu innych. Na ich stoiskach znajdą się przeróżne przedmioty kolekcjonerskie: kapsle, etykiety, płyty winylowe, militaria, wyroby z cynku, srebra czy mosiądzu, zegary i zegarki, porcelana, zabytkowa broń, stare dokumenty, karty telefoniczne, monety, znaczki i wiele, wiele innych.

Wstęp dla zwiedzających i wystawców jest darmowy. Kolekcjonerską Giełdę Różności organizuje Ostrołęcki Klub Kolekcjonerów UNIKAT (klub z prawie 40-letnim stażem działalności), pod patronatem prezydenta miasta Ostrołęki i przy jego wsparciu.

Więcej informacji na temat zbliżającej się giełdy (regulamin, karta zgłoszenia itp.) znajdziecie TUTAJ.

Przypomnijmy, że pierwsza Kolekcjonerska Giełda Różności odbyła się w maju. I trzeba było przyznać, że okazała się być sukcesem. Nie brakowało zarówno wystawców (około 80), którzy w swoich zbiorach mieli niemal wszystko, jak i odwiedzających.