#gaszynchallenge. Ostrołęccy policjanci „pompowali” dla Kubusia

Komenda Miejska Policji w Ostrołęce przyjęła nominację od Ochotniczej Straży Pożarnej w Baranowie i Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w słynnym już „Gaszyn Challenge”. Ostrołęccy policjanci, wspierani przez „Komisarza Kurpika”, wykonali pompki i wpłacili pieniądze na leczenie Kubusia, który podobnie, jak Wojtuś Howis z Galewic, potrzebuje naszej pomocy.

Ostrołęccy policjanci wzięli udział w drugiej edycji  #gaszynchallenge. Tym razem trwa zbiórka pieniędzy dla Kubusia, który potrzebuje wsparcia na kosztowną terapię.

Zasady są proste! Jednostki czy też osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek, przysiadów lub brzuszków – tu inwencja twórcza nie zna granic. Jeżeli osoby nominowane wykonają ćwiczenie wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie – wpłacają minimum 10 zł na skarbonkę Kubusia. Osoby nominowane mają 48 h na wykonanie zadania i nominowanie kolejnych osób. Zasady można łamać, ale tylko w górę!

W filmikach z wykonaniem wpisuje się #gaszynchallengekuba i wkleja link do skarbonki: www.siepomaga.pl/gaszynchallengekuba.

Komenda Miejska Policji w Ostrołęce nominowała do #gaszynchallenge: Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce, – Zakład Karny w Przytułach Starych, Radę Miasta Ostrołęki oraz Radę Powiatu Ostrołęckiego.

Link do filmu

Tak to zrobili strażacy z OSP w Czarni

A tak strażacy z Goworowa

OSP Kadzidło

OSP Wach