Funzone Paintball Olszewka wciąż niepokonana. Ale piłka jeszcze w grze

W lidze oldbojów silny lider wciąż nie do pokonania. W środowy wieczór, 18 sierpnia, FP Olszewka pokonała gospodarzy z Kadzidła na orliku w Dylewie.

W pierwszej połowie wyrównana walka zakończyła się wynikiem 1:2 dla gości. W drugiej części meczu Olszewka ruszyła do boju ze zdwojoną (albo i strojoną) energią. Spotkanie skończyło się porażką Kolesi 1:7.

W tabeli jeszcze bez większych zmian. Ale kolejne mecze już 21 sierpnia. Zerknij: tutaj

Przy okazji przypomnienie: Warunkiem dopuszczenia drużyny do rozgrywek jest imienna lista zawodników zgłoszona i podpisana przez kapitana zawierająca imię i nazwisko oraz datę urodzenia. Listę przekazują sobie do wglądu kapitanowie drużyn. Przed rozpoczęciem każdego spotkania drużyny robią sobie wspólne zdjęcie. Zawodnicy grający w drużynie oldbojów są w wieku 35 + oraz dopuszcza się warunkowo 2 osoby, które ukończyły 33 rok życia. Za spowodowanie bójki w czasie meczu, zawodnik zostaje wykluczony z ligi do końca rozgrywek. Sędziego na mecz ustalają przed spotkaniem zainteresowane drużyny rozgrywające mecz. Złamanie postanowień regulaminu skutkuje unieważnieniem wyniku i spotkanie kończy się walkowerem 3:0.