Finał WOŚP 2021. Sztaby w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Co się będzie działo?

Trwają przygotowania do czekającego nas za kilka dni finału WOŚP 2021. Ze względu na epidemię został on przełożony na 31 stycznia.

Przed nami 29. Finał WOŚP. Podczas niego zbierane będą pieniądze na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Sztabów WOŚP 2021 nie zabrakło i w naszym regionie. Ostrołęcki mieścić się będzie w Urzędzie Miasta, swoje sztaby mają też Kadzidło (Centrum Kultury Kurpiowskiej im. ks. Mieczysława Mieszki), Myszyniec (Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej im. ks. Wł. Skierkowskiego) czy Goworowo (Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji).

Ostrołęka organizuje przegląd prac plastycznych „Pokaż maluchu co masz w serduchu”. Zdjęcie wykonanej pracy – dowolna technika i format – należy wysłać na maila przegladtalentow.wosp@gmail.com do 28 stycznia (szczegóły na Facebooku WOŚP 2021 Ostrołęka).

Ze względu na epidemię sporo akcji przeniosło się do internetu – ostrołęcki sztab na Facebooku zachęca do brania udziału w aukcjach na rzecz WOŚP na Allegro. Ponadto:

„W niedzielę 31 stycznia o godzinie 14:00 startuje transmisja internetowa podczas, której będą trwały licytacje. Cały zysk wesprze konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas transmisji będziemy mieli okazję posłuchać dobrej muzyki, a ostrołęcki sztab będzie rozmawiał ze specjalnymi gośćmi.” – informuje Urząd Miasta Ostrołęki.

WOŚP w Ostrołęce to także Orkiestro-bus, który odwiedzi z gadżetami różne miejsca w mieście, a także akcja krwiodawstwa pod OCK w godzinach 10.00-14.00.

Goworowo planuje natomiast, oprócz kwesty na ulicach, także koncerty online od godz. 16.00, a o 20.00 – światełko do nieba.

Szczegóły na temat organizowanych wydarzeń w ramach WOŚP 2021 w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim znajdziecie tutaj:

1 1 zagłosuj
Ocena artykułu
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Kol

BRAWO MAJKA!

123

Jakim cudem tutaj są informacje o WOŚP

PRzecież sekretarz Jacykow zakazał mówienia o WOŚP, Oj się duda za takich weźmię oj się weźmię

John

A to się zadziwiłeś ! A ja myślałem , że pustaki i wychowankowie mo nie są w stanie się zdziwić !

jan

sprywatyzowac tvn jak najszybciej i skonczyc z tym owsiakiem i calym tym tvn-em. ilez mozna czekac na likwidacje tych polskojezyczny niemieckich mexiow tuska i merkelowej

gosc

A w kablówkach i TV SAT na wszystkich programach ma być na przemian TVP1, TVPInfo i TV TRWAM.
Koniec z lewacką telewizją !!!!
Tylko telewizja narodowa sterowana z Nowogrodzkiej !!!!