„Ewelinka strzyże Maciusia”. To kolejna akcja wiceprezydenta Ostrołęki. Jak się Wam podoba?

Wiceprezydent Ostrołęki Maciej Kleczkowski znany jest z tego, że jest znany: ze spacerów, biegania, publikowania starych zdjęć Ostrołęki, rozpraw sądowych… Wystąpił nawet ze swoją partnerką w teledysku discopolo! Teraz zapowiada się kolejny społecznościowy hit. Będzie to strzyżenie na żywo.

Jak Maciej Kleczkowski odnajduje się na scenie politycznej, i jako wiceprezydent Ostrołęki? – to akurat nie jest takie oczywiste. Ale trzeba przyznać, że wszystkie akcje społecznościowe wiceprezydenta cieszą się ogromnym powodzeniem. Scenariusz zwykle jest nieskomplikowany, filmik statyczny, podkład muzyczny niewysublimowany, rozmowy mają charakter powtarzalnych równoważników zdań… I rodzi się hit. Czy w tym przypadku też tak będzie?

Czy obcinanie włosów wiceprezydenta na żywo przebije dotychczasowe rekordy oglądalności?

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Franciszek

Żenada

Barber

Jajka też?

luk

Zero pozyskanych środków na drogi, zero inwestycji, zero zrealizowanych pomysłów. Wygląda na to, że obecna władza Ostrołęki jest na miarę tych co ich wybrali. Taki poziom wspólny pod dn……

Ola

Pan Kleczkowski powinien przemyśleć swoje relacje na youtube. Co do inwestycji, PiSowska reforma podatkowa uszczupliła dochody miast o 40%, dotacje na drogi zależą od woli premiera, sporo samorządy kosztowała nieprzemyślana reforma szkolnictwa. W przypadku testów diagnostycznych samorządy też sporo muszą dokładać. Przy czym dziwnym trafem wygrała droga oferta firmy znajomego PADa, a nie równie dobra a tańsza.

Lolek

Już sobie wytlumaczylaś miernoty w urzędzie . Jedyna rada – puknij się w czoło!

Anna

Nie przystoi włodarzowi miasta.

Grześ

Ale co Ewelinka strzyże? Brodę czy wacusia Maciusia?

czlowiek nie bot

Panie luk, ciezko jest pozyskiwac srodki na inwestycje, na poczatku to my musimy sie zajac tym co zastal prezydent miasta Lukasz Kulik pod koniec 2018r to: 116 390 117 zł długu miasta Ostroleki.

Vincenty

A ci swoją mantrę… Poprzedni prezydent umiał radzić sobie z zadluzeniem a i inwestycje były. Zaraz półmetek kadencji a ci dalej na poprzedników winę za swoją nieudolność zwalają. Przecież tylu ekpertow zatrudniliscie

Ola

PiS zemścił się na miastach i tak zreformował podatki, że wpływy miast zostały uszczuplone o 40%. Ciekawe, że pan poseł nie bronił w Sejmie dochodów podatkowych samorządów.

Retro

Jasne, Maciuś pracowity, Łukasz uczciwy i nie zna Kaszany, wszystkiemu winny jest PiS. Jakie to proste i oczywiste

Tom

Wszystko było na inwestycje i wkład do nowych projektów z potężnym dofinansowaniem. Sprawdź , zrozum, przekonaj się to proste

Ola

Gdy dochody spadają, a długi są do spłacenia, trudno uzbierać na wkład własny.

Tre

Maciek no ty po prostu zwariowałeś, pilnie lecz się na głowę u dobrego specjalisty, może jeszcze nie jest za późno

Franciszek

Szkoda że Janochy zamknięte

W/m/aciuś

Następnym razem pokaże jak Ewędlinka wyrywa mu włosy z nosa. Co oni mają w głowach !!!!???

Dor

Daro @ 19:58, 11.05.2020188.146…231 To,co ci ludzie wyprawiają,to jest pogarda dla powagi stanowiska!Ten czlowiek po pierwsze w ogóle nie powinien piastowac tak waznej funkcji z bardzo wielu powodów, a jednym z nich jest właśnie ta blazenada.Ludzie,co to ma byc,to nawet ciężko skomentować,czy ci ludzie liczą tylko na ilość „odsłon” i to jest dla nich synonim popularnosci, wielkości,rozpoznawalnosci??????Sama obejrzalam kawałek tego cyrku,aby upewnic sie,ze ta para dalej brnie w najgorszej jakości populizm, e chęć bycia „sławnym”za wszelką cenę!Intelektem,taktem,mądrością,błyskotliwo ścią i inteligencją żadne z nich nie zablysnie,więc pajacują przed kamerką i podniacają sie ilością lajkow i udostępnien.Puste to strasznie.Ale, jaki prezydent, taki… Czytaj więcej »