Grupa Energa mecenasem Nike. Firma wspiera rozwój piłki siatkowej dziewcząt

Grupie Energa został przyznany tytuł mecenasa Ostrołęckiego Towarzystwa Piłki Siatkowej „Nike” zadania: „Zwyciężaj w sporcie, zwyciężaj w życiu – wsparcie rozwoju piłki siatkowej dziewcząt.”

W komunikacie zarządu Ostrołęckiego Towarzystwa Piłki Siatkowej „Nike” czytamy:

„Dzięki wsparciu Grupy Energa, będziemy mogli zapewnić lepsze warunki do trenowania i dalszego rozwoju dla wszystkich zawodniczek w klubie. Począwszy od minisiatkówki, po młodziczki, kadetki i juniorki.

Mamy nadzieję, że nawiązana współpraca przyniesie wiele korzyści w postaci wyników sportowych i rozwoju poszczególnych zawodniczek.

A naszemu Mecenasowi dziękujemy za wsparcie lokalnej społeczności poprzez wspieranie zadania związanego ze sportem amatorskim, przy uwzględnieniu rywalizacji jako narzędzia wychowawczego dzieci i młodzieży. Energa po raz kolejny aktywnie włącza się we wspieranie ostrołęckiego sportu młodzieżowego.”

Grupa Energa jest jedną z czterech największych grup energetycznych w Polsce, z wiodącą pozycją na polskim rynku pod względem udziału energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych w produkcji własnej. Podstawowa działalność Grupy obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną. Dostarcza i sprzedaje prąd ponad trzem milionom klientów, zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorcom.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Tre

Szkoda, że nie pomaga Koronie

1
0
Przeczytaj komentarze i dołącz do dyskusjix
()
x