Empik w Ostrołęce: wkrótce otwarcie. Jakie promocje w pierwszych dniach?

Niedługo otwarcie Empiku w Ostrołęce. Wielu z nas pewnie nie może się tego doczekać. Na powitanie Empik w Ostrołęce przygotował dla swoich klientów atrakcyjne promocje.

Empik w Ostrołęce, który znajdować się będzie w Galerii Bursztynowej, otwarty zostanie w czwartek 17 grudnia. Chciałoby się powiedzieć: wreszcie! Popularna sieć wymieniana była bowiem już od lat jako ta najchętniej widziana w Ostrołęce. Tym bardziej że swoje Empiki mają m.in. Łomża i Przasnysz.

Ze względu na otwarcie Empiku, a także zbliżające się święta, wiele osób liczy z pewnością na promocje. Rzeczywiście, sklep na powitanie przygotował specjalną ofertę dla nowych klientów. Będzie ona obowiązywać przez pierwsze trzy dni funkcjonowania sklepu. Na jakie konkretnie promocje mogą liczyć ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu ostrołęckiego, spytaliśmy u źródła:

– W dniu otwarcia zapraszamy do salonu w godzinach 10-22. W dniach 17-19 grudnia będzie można skorzystać z promocji -20% na kategorie książka, muzyka, film – odpisała nam Barbara Paczkowska z biura prasowego Empik.

Empik to jedna z najpopularniejszych sieci sprzedających książki, prasę, muzykę, gry, filmy. Oczywiście oferta jego sklepów jest znacznie bogatsza: sprzedaje się w nich i perfumy, kosmetyki, zabawki, sprzęt AGD czy wyposażenie domu.

Fot. Warszawska róg Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim, w województwie łódzkim