Dziś Prezydent RP Andrzej Duda będzie gościć w Ciechanowie

Prezydent Andrzej Duda 16 czerwca ( wtorek) odwiedzi Ciechanów. Do Ciechanowa przyjedzie ok godz. 16.00 ( godz. może ulec zmianie) i złoży kwiaty pod pomnikiem papieża Jana Pawła. II.

Planowo, wizyta prezydencka rozpocznie się u podnóża Farskiej Góry o godzinie 16.00 przy ulicy Ks. Ściegiennego w Ciechanowie.

O wizycie, chyba jako pierwsza, na swoim profilu FB, poinformowała posłanka Anna Cicholska.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Jacek Dyć

Narodzie, życzę tobie inteligencji.  Skąd takie idiotyzmy w ludzkich głowach się rodzą, twierdzą, że dziadek Dydy miał na nazwisko Michajło Duda, ojciec także był Dudą, a syn nie wiedzieć czemu nazywał się Aaron Fegenbaum i co do czego zmienił sobie te żydowskie nazwisko i imię na Andrzej Duda, to powinno być karalne, ale kto ich ukarze za pomówienia skoro rząd PiS jakoś nie garnie się do dementowania pogłosek, ani nie pociąga do odpowiedzialności tych, co rozsiewają idiotyzmy.   Co wspólnego miałby syn Hitlera z ojca mordami. Trzeba wiedzieć, że nie powinniśmy ponosić winy za czyny rodziców. Jeżeli z nich się… Czytaj więcej »

Dorota

Psychiatrzy wznowili działalność , skorzystaj , to konieczne

Gość

Każdy atakujący PiS to albo Pedał albo komuch albo ………
Na dzień dzisiejszy ” długopis” zrównuje LGBT , opozycję, lewaków, szczepionkowców, myślących a nawet osoby niepełnosprawne, itp. z podludźmi…..
Podobnie robił Hitler. Całą tą rzeszę dziwolongów chciał wysłać do gazu…. Spójrzcie z jakim zacięciem atakuje ludzi których ma być prezydentem a potem obejrzycie wystąpienia Hitlera…. Czy widzicie podobne zacietrzewienie ????
A potem pomyślcie i zagłosujcie.  

Adam

Pies jarka z małej bO bez szacunku

Ygrek

Jesteś idiotą ( z małą fujarką )

Vincenty

Życzę Polsce drugiej kadencji Dudy.

Jacek Dyć

Ślepa krótkowzroczność, czy doktorzy polskiego ładu? ❓🤩🥳😤😱🤭🤥🤑Rząd Pisowski prze całą swą kadencję jest pod ciągłym silnym obstrzałem przeciwników z innych partii, jak i przede wszystkim tych którzy podkreślają swą bezpartyjność. W debacie kandydatów na urząd prezydencki, większość z nich robiła jazdy wobec Andrzeja Dudy, podkreślając, że czas zakończyć niezdrową atmosferę walki Po-PiS. I tutaj zupełnie zapominają, że gdyby nawet wygrali w wyborach, to walka partyjna się nie skończy, gdyż będą pod ostrzałem pozostałych, niepogodzonych z przegraną. A więc będą musieli ścierać się z tymi, którzy będą przygotowywać się do boju w następnych wyborach do Parlamentu, a także nowej kadencji wyborów… Czytaj więcej »