Dzień Edukacji Narodowej także w SIGiE. Zobaczcie zdjęcia

Pracownicy placówek Zespołu Szkół SIGiE im. Karola Adamieckiego w Ostrołęce (a także zaproszeni goście) wzięli udział w uroczystym spotkaniu z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Te odbyło się we wtorek 15 października.

Były życzenia i podziękowania za dotychczasową pracę oraz współpracę zarówno od dr. Romana Gawrycha, jak również od przybyłych gości.

Wręczono też nagrody dyrektora Zespołu Szkół SIGiE, które w tym roku otrzymały mgr Monika Ejsmont-Pełtak i mgr Sylwia Larkiewicz.

Ponadto Szkoła Podstawowa w Rżańcu otrzymała dyplom uznania za uzyskanie najwyższych wyników podczas olimpiad i konkursów zorganizowanych w roku szkolnym 2018/2019 przez Zespół Szkół SIGiE, a Szkoła Podstawowa w Warmiaku za występy artystyczne wzbogacające program imprez i uroczystości oraz konferencji i seminariów organizowanych przez Zespół Szkół SIGiE i Wyższą Szkołę Społeczno-Ekonomiczną w Gdańsku.

Podziękowano też w sposób szczególny prezesowi Fundacji Oświatowej im. profesora Władysława Kobylińskiego w Ostrołęce oraz zaproszonym gościom za owocną współpracę z placówkami. 

Fot. Archiwum organizatorów

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Anna

Małe szkoły, duże serca pedagogiczne:)

Radek

Madzia rozkręca te szkółki…tak trzymać

2
0
Przeczytaj komentarze i dołącz do dyskusjix
()
x