Dyrektor OCK ma zastępcę. Ma on pomóc wejść placówce na „inne płaszczyzny”

Dyrektor Ostrołęckiego Centrum Kultury ma zastępcę. Została nim Alicja Balas, która od lat zajmuje się sprawami kultury w naszym mieście.

Kolejna zmiana w OCK. Zastępcą dyrektora została Alicja Balas. To wieloletni pracownik kultury. Z tą dziedziną związała całe swoje życie zawodowe. Pod koniec lat 90. w Urzędzie Miasta piastowała stanowisko inspektora ds. kultury, później wróciła do OCK, gdzie pracuje do chwili obecnej.

– Chodzi o usprawnienie działalności OCK i wejście na inne płaszczyzny – powiedział nam dyrektor OCK Tadeusz Wiśniewski.

Zabiegamy o współdziałanie z różnymi instytucjami oraz pozyskiwanie sponsorów. W związku z tym potrzebny będzie ktoś, kto będzie mógł się skupić m.in. na tych działaniach.

Przypomnijmy, że sam Wiśniewski jest w OCK nową osobą. Jest on następcą zwolnionego (zaledwie dzień po objęciu urzędu przez prezydenta Łukasza Kulika) Bogdana Piątkowskiego.

– Ze środowiskiem twórczym od wielu lat miałem kontakty. Kierowanie jednostką, zarządzenie zespołem ludzkim, mapa działań podobna jest w każdej organizacji. Kiedy człowiek spogląda na nowe miejsce pracy, dostrzega pewne rzeczy do poprawy. Będziemy chcieli rozszerzyć swoją działalność – dodaje dyrektor Wiśniewski.

Ostatnio o OCK było głośno z powodu zwolnienia Janusza Chojnowskiego, który zajmował się organizacją Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku:

najnowszy najstarszy oceniany
Lodzia
Gość
Lodzia

Na inne płaszczyzny? Co to za nowomowa krusowska. Facet nie zna się, to wziął sobie ucho na zastępcę

Cciocia
Gość
Cciocia

Ach jasne to córka tego pana z ORMO?

Kodziarz
Gość
Kodziarz

Dno i widorosty

Kodziarz
Gość
Kodziarz

Dno i wodorosty

Jaon
Gość
Jaon

To wprowadziła na nowe tory