Dyrektor OCK ma zastępcę. Ma on pomóc wejść placówce na „inne płaszczyzny”

Dyrektor Ostrołęckiego Centrum Kultury ma zastępcę. Została nim Alicja Balas, która od lat zajmuje się sprawami kultury w naszym mieście.

Kolejna zmiana w OCK. Zastępcą dyrektora została Alicja Balas. To wieloletni pracownik kultury. Z tą dziedziną związała całe swoje życie zawodowe. Pod koniec lat 90. w Urzędzie Miasta piastowała stanowisko inspektora ds. kultury, później wróciła do OCK, gdzie pracuje do chwili obecnej.

– Chodzi o usprawnienie działalności OCK i wejście na inne płaszczyzny – powiedział nam dyrektor OCK Tadeusz Wiśniewski.

Zabiegamy o współdziałanie z różnymi instytucjami oraz pozyskiwanie sponsorów. W związku z tym potrzebny będzie ktoś, kto będzie mógł się skupić m.in. na tych działaniach.

Przypomnijmy, że sam Wiśniewski jest w OCK nową osobą. Jest on następcą zwolnionego (zaledwie dzień po objęciu urzędu przez prezydenta Łukasza Kulika) Bogdana Piątkowskiego.

– Ze środowiskiem twórczym od wielu lat miałem kontakty. Kierowanie jednostką, zarządzenie zespołem ludzkim, mapa działań podobna jest w każdej organizacji. Kiedy człowiek spogląda na nowe miejsce pracy, dostrzega pewne rzeczy do poprawy. Będziemy chcieli rozszerzyć swoją działalność – dodaje dyrektor Wiśniewski.

Ostatnio o OCK było głośno z powodu zwolnienia Janusza Chojnowskiego, który zajmował się organizacją Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku:

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Lodzia

Na inne płaszczyzny? Co to za nowomowa krusowska. Facet nie zna się, to wziął sobie ucho na zastępcę

Cciocia

Ach jasne to córka tego pana z ORMO?

Kodziarz

Dno i widorosty

Kodziarz

Dno i wodorosty

Jaon

To wprowadziła na nowe tory

5
0
Przeczytaj komentarze i dołącz do dyskusjix
()
x