Dyrektor OCK czeka na pomysły ostrołęczan

Ostrołęckie Centrum Kultury chce, aby mieszkańcy miasta zgłaszali swoje pomysły do tworzonego właśnie programu działalności na kolejne lata.

W tej sprawie dyrektor OCK Tadeusz Wiśniewski zamieścił wpis na Facebooku. Zaczyna od tego, że OCK jest w trakcie przygotowania programu rozwoju działalności na kolejne lata.

„Przy opracowywaniu tego dokumentu korzystamy z doświadczeń i wiedzy własnej kadry, działaczy kultury, ale bardzo nam zależy na tym, by w programie rozwoju OCK znalazły się też oczekiwania i pomysły mieszkańców naszego miasta – pisze Tadeusz Wiśniewski, a potem zwraca się do mieszkańców miasta:

Drodzy Ostrołęczanie, proponujemy Wam udział w tworzeniu programu i zapraszamy do nadsyłania Waszych pomysłów, sugestii.

„Zwracamy się zarówno do tych mieszkańców, którzy obecnie korzystają z oferty OCK, a mają swoje nowe oczekiwania, jak i do tych, którzy rzadko bywają w progach Centrum, by zechcieli powiedzieć bądź napisać co winno znaleźć się w ofercie kulturalnej miasta, ażeby stała się bardziej atrakcyjna dla nich.”

Pomysły można zgłaszać każdą ścieżką: mailem, listownie czy podczas rozmowy z pracownikami OCK.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Nick

Seniorzy mieli pomysł na przywrócenie zwolnionego politycznie kierownika Uniwersytetu III Wieku. I co, prezydent nie pozwolił ?

Lech

A moim zdaniem to takie niby otwarcie, że niby chce się wsłuchać w głos ludu /skąd my to znamy/ jak chciał się wsłuchać to mógł posłuchać seniorów i nie zwalniać im Chojnowskiego. Dostał nową robotę to niech napisze sam program i da to do konsultacji. No chyba że nie wie jak się do tego zabrać.

Mój pomysł

Czeka na pomysły , proszę bardzo. Chciałbym żeby w kulturze dyrektorzy byli z konkursu. Niech się zwolni a Kulik niech oglosi prawdziwy konkurs.

Tadzik

Niech weźmie program rozwoju KRUSU, słowa KRUS zamieni na OCK i gotowe:D

Bezrobotny

Propozycja szkolenia:
Jak 72 latek (vide Marian – kolega partyjny) może bez uszczerbku na zdrowiu dalej pracować po osiem godzin dziennie a w weekendy obskakiwać imprezy wiejskie. Poza tym jak w tym wieku wygrywać konkursy i nabory do pracy.
Mam nadzieje, ze takie szkolenia mogą być przydatne dla innych działaczy witosowych. Proszę o rozpropagowanie mojej propozycji na cała Polskę, na pewno chwyci.

Tadzik

Ogólnie nowe kulikowe kadry to przypływ młodości i świeżości . Tu przed lub nawet po emeryturze.

Rak

a z gwałtów rodzą się wspaniali obywatele 🙂

Nick

A w czym dziecko winne, że zbrodniarz(niegodny miana ojca), dopuścił się gwałtu ?

Pomyslunek

Hahaha pozatrudiał ludzi bez pomysłu, haha sam pomyśl albo zapytaj wodzą lub kamerki

Anna - Kurpiowska Panna

Dzień dobry!

Proszę o Klera i Idę w każdym miesiącu. Można by np. Klera wyświetlać w dni parzyste, a Idę w dni nieparzyste, (lub odwrotnie).
Myślę również, że dobrym pomysłem byłoby cykliczne zapraszanie do OCK odtwórców ról głównych tych epickich obrazów z Jankiem Kosem jako tytułowym biskupem Klerem, na czele, aby podzielili się z wyrobioną, spragnioną obcowania z prawdziwą Sztuką, ostrołęcką publicznością, swoimi wrażeniami z produkcji tych arcydzieł sztuki filmowej…

Pozdrawiam… Życzę miłego dnia…