Dwóch mężczyzn zginęło w eksplozji. Jeden z Czarnowa, drugi z Ludwinowa

Złomiarze? Miłośnicy militariów? Głupota? Alkoholowa fantazja? Przypadek? – ustalania przyczyn śmierci dwóch mężczyzn wciąż trwają. 29 i 35-latek zginęli w wyniku eksplozji niewybuchu.

Do tragedii doszło po południu 4 sierpnia we wsi Czarnowo koło Goworowa. Jeden z mężczyzn był mieszkańcem Czarnowa, drugi Ludwinowa.

Z wstępnych ustaleń wynika, że mężczyźni przywieźli niewybuch do pomieszczeń gospodarczych domu – w którym mieszkał jeden z mężczyzn. Doszło do wybuchu: czy mężczyźni usiłowali rozebrać bombę, czy też bomba eksplodowała samoistnie? – tego jeszcze nie wiadomo. Mężczyźni ponieśli śmierć na miejscu.

Teren został zabezpieczony i jest przeszukiwany na ewentualność niebezpiecznych materiałów wybuchowych. W działaniach uczestniczą saperzy i policyjni pirotechnicy.

Kilka przedmiotów wzbudziło czujność przeszukujących, ale ustalania zakresu potencjalnego niebezpieczeństwa wciąż trwają.

Wygląda na to, że mężczyźni byli miłośnikami militariów, posiadali wykrywacze metali, i prowadzili poszukiwania powojennych rzeczy skrywanych przez ziemię.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Fyty

Szkoda chłopów 😐 wieczny odpoczynek racz im dać Panie

Gość.

A mówi się że głupota nie boli. A to że szkoda to druga sprawa, w końcu to czyjeś dzieci.

Oko

Odpoczywajcie w spokoju. 😢