Duże zainteresowanie konkursem na dyrektora OCK. Miasto szuka jeszcze kilku szefów

Urząd Miasta w Ostrołęce poszukuje wielu pracowników. Kto będzie zarządzać miejskimi jednostkami, dowiemy się pewnie już wkrótce.

Do 15 marca można było składać aplikację na stanowisko dyrektora Ostrołęckiego Centrum Kultury w Ostrołęce. Wcześniej tę funkcję piastował Bogdan Piątkowski, ale prezydent Łukasz Kulik zwolnił go w dzień po objęciu urzędu.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, stanowisko dyrektora OCK cieszy się dużym zainteresowaniem: CV i list motywacyjny do ratusza złożyło kilkanaście osób.

Tymczasem Urząd Miasta opublikował kolejne ogłoszenie o pracę. Prowadzi nabór na funkcję dyrektora wydziału informatyki, dyrektora Miejskiego zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej, dyrektora Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, kierownika biura prasowego oraz prezesa zarządu Ostrołęckiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Gość

Potężna siła tsunami przeszła przez Ratusz i instytucje miejskie, skoro tyle posad do obsadzenia.

Anna - Kurpiowska Panna

Dzień dobry!

Najmilsi!

Mroczne i ponure czasy rządów katechetów na szczęście mamy poza sobą. Mam nadzieje, że pod nowym, światłym kierownictwem, w naszym Jantarze, Kler Wojtka Smarzowskiego będzie leciał na okrągło. Spragniona jestem dobrego kina, jak kania pragnie dżdżu – czekam więc z ogromnym utęsknieniem i nadzieją, na wybór nowego dyrektora OCK, co zapewne przełoży się na „Klera na okrągło”…

Pozdrawiam… Życzę miłej pracy…

Nowy

Kaszana to niezły komediant, na pewno by siś nadał, a i zaufanie prezydenta ma i lokal rozrywkowy wie jak poprowadzić.

Radek

Wywalić p. Piątkowskiego było łatwo, choć to był dyrektor, który przetrwał Załuskę i nie przyszedł z Kotowskim. Znaleźć kogoś normalnego – to już spory wysiłek. A może właśnie nie chodzi o normalnego?

Max

Mam nadzieję, że poprzedni Dyrektor wygra z Kulikiem w sądzie. Oby przyszła sprawiedliwość.