Drugie podejście do sprzedaży auta prezydenta. Miasto zeszło sporo z ceny

Samochód prezydenta Ostrołęki – opel vectra – ponownie został wystawiony na sprzedaż. Kupić go można za mniejszą cenę niż wcześniej.

Pierwszy raz ogłoszenie o przetargu samochodu należącego do Urzędu Miasta Ostrołęki pojawiło się w kwietniu. Ratusz chce sprzedać bordowego opla vectra C 2.2 elegance, z którego korzystali prezydenci Ostrołęki.

To wysłużone auto ma 17 lat, przejechało 353 888 km. Miasto ustaliło cenę wywoławczą na 5 250 zł. Wciąż jednak prezydencka vectra nie zmieniła właściciela.

W maju prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik podał informację o wyniku postępowania: do ratusza nie wpłynęła żadna oferta.

Dlatego teraz ponownie ogłoszono przetarg na sprzedaż auta. Aby zachęcić potencjalnych nabywców, zdecydowano się na sporą obniżkę ceny wywoławczej: do 4 375 zł.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Maro

Kotowski jeździł tyle lat starym, jeszcze po Załusce. Kulik już w pierwszym roku chce mieć nowy, chyba kupi ze spółki. To jedna z nielicznych „inwestycji” Kulika w tym roku, resztę (most, drogi itp.) miał tylko dokończyć – wszystko, z kasą włącznie, przygotował poprzednik. Widzicie różnicę!?

polo

ludzie mieli dosyć poprzedniego super zaradzania, i dlatego jest nowy lepszy !

Kasia

W czym!

polo

za 3 tyś kupie od ręki, to nie ma klimy nie oszukujmy się z takm przebiegiem ja natłuke jeszcze z 60 tyś to to na stacje demontazu się będzie nadawac i za rok wartosć rynko wa wyniesie 600 zł a pewnie bede musiał dołożyc na naprawy więc rdzewiejący opel z silnikiem gdzie się nie da założyc gazu bo i silnik najgorszy z możliwyxch benzyn

NIE

za darmo , nikt by pewnie nie chciał.