Zespół zaskoczony, że… ma grać na Dniach Ostrołęki. Miasto odpowiada

Prezydent miasta Łukasz Kulik razem ze swoimi pracownikami ogłosił w poniedziałek 29 kwietnia program Dni Ostrołęki 2019. Gwiazdami będą zespoły Łąki Łan i Kobranocka. Podczas jednej z imprez wpisanej w obchody święta miasta ma także zagrać nasza Droga na Ostrołękę. Zespół jednak jest zaskoczony tym faktem i wydał „małe sprostowanie”.

Droga na Ostrołękę ma zagrać podczas rozpoczęcia sezonu motocyklowego. Impreza odbędzie się w sobotę 11 maja na plaży miejskiej w Ostrołęce. Została ona wpisana do programu obchodów Dni Ostrołęki 2019, które potrwają cały miesiąc maj (a pewnie i dłużej, ponieważ Łukasz Kulik zapowiedział atrakcje i w czerwcu).

Faktem tym zaskoczony jest zespół Droga na Ostrołękę, który wydał na swoim fanpage’u na Facebooku „małe sprostowanie”. Oto jego treść:

„Małe sprostowanie.
11 maja będziemy mieli przyjemność zagrać dla uczestników Rozpoczęcia Sezonu Motocyklowego organizowanego przez grupę motocyklową Galloping Bulls Ostrołęka. 

Z dość dużym zaś zdziwieniem skonstatowaliśmy, że gramy w ramach… obchodów Dni Ostrołęki. Otóż śpieszymy donieść, że NIKT nie rozmawiał z nami na temat koncertu z okazji Dni Ostrołęki. NIKT nie przedstawił nam ŻADNEJ propozycji występu w czasie obchodów Dni Ostrołęki.

Do programu zostaliśmy włączeni bez naszej wiedzy. Więc jest to informacja nowa również dla nas. Nie jest tak, że nie bylibyśmy skłonni do rozmów na ten temat, ale NIKT TAKICH ROZMÓW Z NAMI NIE PROWADZIŁ. Nie dostaliśmy takiej propozycji.

Tak więc zapraszamy na motocyklową imprezę, ale podkreślamy, że w program Dni Ostrołęki zostaliśmy włączeni bez naszej wiedzy. Tym nie mniej zapraszamy i zachęcamy do udziału!

Pozdrawiamy. Droga Na Ostrołękę – Zasłużeni Dla Miasta Ostrołęka.”

Pod wpisem na Facebooku zespołu swój komentarz napisało też miasto Ostrołęka. Oto jego treść:

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
smok

Prosiaczku, bardzo proszę, włącz w ochody Dni Ostrołęki zespół ZZ Top. albo chociaż Nine Pound Hammer

Hop

Do tej pory ogrodnik i klekot jęczeli, że Kotowski nie potrafił zrobić dni Ostrołęki. Jak przyszło co do czego, to sami nie dali dość kasy. Gwiazdą to Kobranocka, niszowy zespół z lat 80tych, a Droga na Ostrołękę nie wie, że jest w programie. Wice z koleżanką krzykną : witaj Ostrołęka witaj i tyle.

Jamnimjest

Brawo za prawdę i odwagę.

U.N.

Skoro motocykliści wpisali się do obchodów, a oni grają dla motocyklistów, to Ci ostatni powinni poinformować grających, że są punktem w Dniach Ostrołęki.

Dorota

Tak to jest jak amatorzy biorą się za rządzenie miastem .Nic im nie wychodzi,dosłownie NIC!

Piotr

Kolejny przykład bezczelnosci, buty i arogancji ktosia zwanego prezydentem to fakt,ze w obchodach Dni Ostrołęki jest koncert zespołu Droga na Ostrołękę ,która …nic o tym nie wie…!To najwyższy wyraz braku szacunku dla samego zespołu oraz wyraz nieposzanowania cudzego zdania!Kulik podpina pod obchody Dni Ostrołęki wszystkie imprezy,które organizowane są w tym czasie w mieście,a które odbyłyby się nawet wówczas,gdy Dni Ostrołęki nie byłoby!Cwaniactwa i błazenady ciąg dalszy !

pietrek_pije_wino_na-Przystanku

zamilcz kiełbaso wyborcza @!

Jamnimjest

Nie tylko o koncert zespołu chodzi o wiele z naciskiem na wiele wydarzeń które były planowane jako normalne imprezy i poszukiwaliśmy sponsorów na nie. Tylko obecnie boje – boimy napisac że tak jest otwarcie bo kto by chciał zadzierać z prezydentem i jego ekspertami ?

do śpiewających płaczków

Skoro wykonawcy czują się oszukani to powinni zdecydowanie zaprzeczyć uczestnictwa i przestać „płakać”
A jeśli podpisali umowę ze stowarzyszeniem które uczestniczy w „dniach ostrołęki” to zagryzają poślady i wywiązują się z umowy…..
Pretensje potem do Galloping Bulls Ostrołęka