Dopominają się o remont chodnika od „Juniora” do „Ewy”

Raz jeszcze Rada Osiedla Dzieci Polskich zwróciła się z prośbą do prezydenta Ostrołęki o remont chodnika przy ul. Hallera w Ostrołęce – od „Juniora” do „Ewy”.

„Rada Osiedla Dzieci Polskich zwraca się z prośbą o remont nawierzchni części chodnika na odcinku „Junior” – „Ewa” przy ul. Hallera” – napisał do ratusza przewodniczący zarządu osiedla Jan Drabot. Chodnik nie jest w najlepszym stanie, a spaceruje nim codziennie sporo osób – w okolicach jest sporo sklepów.

Z taką samą prośbą Rada Osiedla wystąpiła do prezydenta Kulika i rok temu. Wówczas otrzymała odpowiedź, że wymiana całego chodnika konieczna nie jest, ale miasto w przyszłych latach rozważy tę inwestycję.

Na prośbę mieszkańców odpowiedział wiceprezydent Ostrołęki Maciej Kleczkowski. Odpisał, że miasto jest na etapie projektowania skrzyżowania ulic Hallera i Piłsudskiego:

„W ramach w/w dokumentacji projektowej rozważana jest również możliwość wykonania chodnika w rejonie sklepu Junior i Ewa. W chwili obecnej miasto Ostrołęka nie posiada zabezpieczonych środków na kompleksowe wykonanie chodnika.”

Fot. Google Street View

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
John

Za to na odprawy po chamsku wywalonych posiada…