Do trzech razy sztuka? Poszukiwania dyrektora ciąg dalszy

To już trzecie podejście ratusza do naboru na stanowisko dyrektora wydziału informatyki. Poprzednie dwie rekrutacje kończyły się klapą.

Ci, którzy chcą zostać dyrektorem wydziału informatyki w ratuszu, mogą składać swoje aplikacje do 22 lipca. Poprzedni dyrektor Jacek Olkowski został zwolniony z pracy – od tamtego momentu na tym stanowisku jest wakat.

Choć miasto już od pewnego czasu próbuje znaleźć nowego pracownika, który odpowiadałby w ratuszu za sprawy związane z informatyką.

Tyle że każdy z dwóch wcześniejszych naborów kończył się niepowodzeniem. W pierwszym wybrano nawet kandydata, ale ten… ostatecznie zrezygnował z podjęcia pracy.

Do drugiego zgłosiły się dwie osoby, które spełniły wymagania formalne. Nie spełniły jednak oczekiwań stawianych przez pracodawcę.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mir

Pan Olkowski był w porządku . Pracowity normalny kompetentny. Wywalić czy zmusić do odejścia jest łatwo, znaleźć kogoś odpowiedzialnego już trudniej. Zwłaszcza, że odpowiedzialność jest bardzo duża

Wera

Krzysiek się szykuje

Max

Warto się zastanowić , czy warto włazić w to towarzystwo w urzędzie ,

Michał

A może Kaszana by się podjął, kark ma jak ekran w przekroju

Kasia

Życzeń powodzenia znalezieniu kompetentnej osoby na to stanowisko. Ci którzy wiedzą jaka atmosfera panuje w Urzędzie po zmianie prezydenta to omijają oferty pracy z daleka. Zamiast doceniać pracowników to się ich poniza. Karma wraca należny o tym pamiętać

Obserwator

To niech szukają pracownika o zdrowych nerwach, odpornego na krytykę oraz lizusa bez własnego kręgosłupa moralnego:(

szef

brakuje najwazniejszego w ogloszeniu, za ile!?

Nigdzie nie moge znalezc oswiadczenia majatkoweko JAcka Olkowskiego.