Dni Ostrołęki. Kościuszki i Głowackiego w części wyłączone z ruchu

Imprezy główne Dni Ostrołęki, 18 i 19 maja, zorganizowane zostaną na Placu Bema. Należy się więc liczyć utrudnieniami komunikacyjnymi. Z ruchu częściowo wyłączone zostaną: Kościuszki i Głowackiego.

– Scena będzie stała odwrotnie niż jak była na 11 listopada, czyli tym razem tyłem w stronę ulicy Kilińskiego, wszystko po to by most był drożny – wyjaśnia Agata Sosińska, po. kierownika Referatu Kultury, Sportu i Turystyki.

Ulica Głowackiego zostanie zamknięta od ulicy Gomulickiego, a ulica Kościuszki zostanie wyłączona do ulicy Świętokrzyskiej.

– Chcemy tam postawić food trucki, zrobić ogródek piwny oraz bezpłatną strefę dla dzieci z dużą ilością atrakcji. Dodatkowo, 18 maja przed siedzibą promocji UM, stanie ogromny namiot, w którym będą realizowane bezpłatne badania z zakresu profilaktyki zdrowia – dodaje Agata Sosińska.

Ulice zostaną zamknięte w nocy z 17 na 18 maj. Imprezy, 18 i 19 maja, są zaplanowane do godz. 1.00 w nocy, ale jak mówią organizatorzy: „wszystko zależy od ilości bisów”.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
zbieram_na_kiełbasę

w końcu będzie można legalnie narąbać się jak szpadel, na ulicy będę leżał, śćiulam się gorzałką jak pies.

Obywatel_cwiszczyk

jednak coś ratusz lepiej działa, mostu nie zablokuje. a i impera się odbędzie, czemu poprzednicy mieli głeboko w du….. mieszkańców i blokowali całe miasto . Dobrze się stało że nastąpiła zmiana władzy na bardziej kompetentną

Bywalec

Zależy co rozumiesz pod pojęciem „bardziej kompetentna”. Jakoś tych „kompetencji” w rozwoju miasta nie widać. Czego się tkną, to kaszana.

Max

Kulik i Kleczkowski lubili krytykować wszystko, co było za poprzedniej władzy w mieście, i co teraz jakieś wielkie rewelacje?

eliasz_lubenbaun

tak jest rewelacja bo miasto nie będzie sparaliżowane, dzięki czynnym dwóm przeprawom mostowym

Nick

Program dni O-ki nie powala, pewnie na tyle nas stać. Wychodzi tylko, że obecni prezydenci krytykowali imprezy w poprzednich latach z wyrachowania lub ignorancji co do możliwości samorządu. A tłum uwierzył…

tendeta

masz racje w najbliższym wyborach bede głosował tylko na PIC nie ważnie kto będzie startował oddam głos na ślepo bo trzeba głosować na PIC i już.