Czym zajmuje się wiceprezydent Ostrołęki? Radna czeka na odpowiedź

3 czerwca radna ostrołęcka Ewa Żebrowska-Rosak złożył pisemną interpelację dotyczącą wykonywanych obowiązków przez wiceprezydenta Ostrołęki Macieja Kleczkowskiego. Do 10 czerwca interpelacja nie została opublikowana na stronie Urzędu Miasta.

Dotychczas interpelacje były publikowane natychmiastowo, a odpowiedź była dodawana później.

-Uzyskałam informację z biura rady miasta, że zasady zostały zmienione, i obecnie zapytania będą publikowane razem z odpowiedziami. Jest to nowość, o której radni nie zostali poinformował – wyjaśnia radna.

Interpelacja jest kontynuacją wystąpienia radnej podczas sesji 28 maja. Chodzi o zakres obowiązków wiceprezydenta Ostrołęki Macieja Kleczkowskiego. Co nadzoruje? Jakie projekty realizuje? Jakie środki pozyskał? Jaka jest rola wiceprezydenta w projekcie ,,Utworzenie Centrów Kompetencji Technologii Informacyjno – Komunikacyjnych w Ostrołęce (Polska) i Mosty (Białoruś)’’, i czy z tego tytułu Maciej Kleczkowski pobiera jakieś wynagrodzenie? O to wszystko pyta radna Ewa Żebrowska-Rosak. Na odpowiedź prezydent ma czas do 17 czerwca. A odpowiedzi chętnie pozna pewnie nie tylko pani radna.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Pytanie

Chętnie się dowiem! Co poza kompromitowaniem urzędu i całego miasta robi Maciej Kleczkowski.

Gosc

A co to prezydent boi się interpelacji?

Gosc

Ostatnio widziałem go z kamerą na chodniku. Prawdopodobnie to główne zajęcie

pracownik elektrowni

Tym samym co pani radna w elektowni na dyrektorskim stołku przyjeżdża do pracy podpisuje listę obecności wychodzi i przyjeżdża przed 15 a wypłata co miesiąc leci

JaiTy

Klekot zajmuję się NICZYM. To bardzo ważna funkcja.

Zenek

Pan wiceprezydent robi śniadania! Tym się zajmuje. Wieczorem kocha cały świa w rytmach disco polo albo spaceruje. Kto by się tam przejmował pracą? Życie jes piękne przyjaciele, hej, hej, hej!

Wirus

Był taki vice od pozyskiwania środków unijnych. Nie pozyskał a karierę robi! Radna wtedy nie była ciekawa ani dociekliwa. Czyżby zwykła złośliwość!