Cztery flagi dla dodania powagi. Wiceprezydent przychyla się do apelu radnego

Radny Mariusz Popielarz zaapelował do prezydenta miasta Ostrołęki w sprawie flag: Unii Europejskiej, Polski, Mazowsza i Ostrołęki, które – jego zdaniem, powinny pojawić się na masztach przy odnowionym pomniku u zbiegu ulic 11 Listopada i Hallera.

Odpowiedzi radnemu udzielił wiceprezydent Ostrołęki Maciej Kleczkowski. Odpowiada, że „odnowienie Pomnika Pamięci Mieszkańców Ziemi Ostrołęckiej Poległych Za Wolność Ojczyzny upiększyło ten rejon miasta. Działania te przyczyniły się do godnego upamiętnienia poległych za ojczyznę bohaterskich mieszkańców naszego regionu”.

I – dalej, przechodząc do istoty apelu, informuje, że umieszczenie flag dodatkowo wzmocniłoby odświętny charakter tego miejsca, „dlatego zdecydowałem się pozytywnie odpowiedzieć na Pański apel. Flagi zostaną zawieszone po ich przygotowaniu i ewentualnym zakupie brakujących elementów do ich montażu.”

Poniżej pełna interpelacja i odpowiedź:

najnowszy najstarszy oceniany
Tom
Gość
Tom

Czy to pomnik u zbiegu ulic Hallera i 11 listopada czy ub-elisk przy Hallera i Piłsudskiego ? Niech redakcja raczy sprawdzić a może nawet poprawić 🤨

gosc x
Gość
gosc x

nie wszystkim widocznie Piłsudski nie przechodzi przez gardło – radny apeluje o flagi pod tym adresem.

Antykomuch
Gość
Antykomuch

A pamiętacie jak Klekot nie chciał wywalenia zdrajcy Nowotki z nazewnictwa ulicy? To dużo mówi

realista
Gość
realista

Ty ,,antykomuch,, idż rydzykowi d..pę lizać a od Nowotki to się odwal.

Antykomuch
Gość
Antykomuch

Nie podzielam twoich gustów co do lizania, a Nowotka był zdrajcą, współpracownikiem Gestapo i NKWD, dociera to do ciebie?