Czartoryski: To ogromne zobowiązanie do dalszej wytężonej pracy dla Polski

Przede wszystkim bardzo, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim wyborcom, którzy po czterech latach rządów Prawa i Sprawiedliwości nadal podtrzymują dla nas swoje poparcie. Poparcie dla PiS jest zdecydowanie większe w naszym regionie niż w skali kraju, a to oznacza, że wyborcy mają do nas zaufanie. Tym bardziej dziękuję za każdy oddany głos – tak pierwsze wyniki wyborcze komentował nam poseł Arkadiusz Czartoryski.

Według badań sondażowych Ipsos, wszystkie pięć startujących w wyborach komitetów wchodzi do Sejmu, przy czym PiS bierze większość – bo aż 239 mandaty. Na drugim miejscu znalazła się KO z wynikiem 130 mandatów. W Sejmie znajdzie się również Lewica – 43 mandaty, PSL-Kukiz’15 – z wynikiem 34 mandaty oraz Konfederacja – 13 mandatów.

Tak duży wynik, to także ogromne zobowiązanie do dalszej wytężonej pracy dla Polski. Jesteśmy świadomi, że nie wszystko udało nam się w naszej Ojczyźnie naprawić, mamy jeszcze dużo do zrobienia i zdajemy sobie sprawę z tych słabości. Będziemy pracować ze wszystkich sił, by to ogromne poparcie potraktować z należytym szacunkiem – podkreśla poseł Czartoryski.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Booboo

Dziękuję ze mogłem na Pana oddać swój głos , Gratulacje ! Jutro jest nasze !!!

Gość

Gratulacje!

Ostrołęczanka

Brawo PIS! Może po wyborach trochę zrobią porządku w Ostrołęce!!!

Kuba

Ogromnie się cieszę, nie mogło być inaczej.

misz masz

PiS partia która z szacunkiem traktuje każdego obywatela, dziękuję że doczekałem takich czasów

Ola

Będziecie musieli sami wypić piwo, którego nawarzyliście. Tylko Polski szkoda

Witek Soprytek

CIBIE szkoda, nad Twoim losem się pochylam i za Ciebie modlił się będę abyś nie zatraciła się w tej rzeczywistości do której Tobie tak tęskno.

Ola

Szczęśliwie się składa, że mieszkam daleko od PiSowskiej rzeczywistości. Zanim się Pan zacznie modlić, radzę, zapoznać się z naukami papieża Franciszka, Nowym Testamentem i Katechizmem Kościoła Katolickiego. Rydzyk i arcybiskup Jędraszewski niewiele mają wspólnego z Chrześcijaństwem.

Max

Panie Pośle, gratuluję! Niech żyje Polska!

Krak

Pozdrawiam i gratuluję. Najlepsze życzenia i gratulacje dla Małżonki i Dzieci Pana Posła

Fryt5

Oczywiście gratulacje cóż mam nadzieję że uda się w drugiej kadencji rządu zbudować na tyle mocne państwo aby wyjaśnić wszystkie no albo przynajmniej te większe afery Republiki Pookrąglostołowej miło było by poznać rolę Balcerowicza Lewandowskiego Komorowskiego Kwaśniewskiego czy choćby gronkiewicz i wiele innych i w rezultacie miło było by odwiedzać tych ludzi tam gdzie ich miejsce…. wiecie Państwo gdzie? także gratulacje i owocnego odbudowywania silnego państwa silnej Polski życzę. Dziejowa wręcz jest szansa teraz dla nas i przyszłych pokoleń. Proszę jej nie zmarnować.