Cygańskie show. Patrycja Runo już 6 maja w OCK

6  maja w Ostrołęckim Centrum Kultury odbędzie się koncert gwiazdy muzyki Cygańskiej Patrycji Runo. Wstęp 30 zł, start godzina 19.00. Bilety do nabycia w Radio Oko i kawiarni kina Jantar.

Patrycja Runo to jedna z największych gwiazd cygańskiej piosenki.

Jest najbardziej promowaną romską artystką w polskich mediach. Obecnie artystkę można oglądać w charakterze jurorki w programie „Śpiewajmy Razem. All Together Now” emitowanym w każdą środę o 20.30 w telewizji Polsat.

Patrycja Runo jest również częstym gościem programów takich jak : „Pytanie na śniadanie” w TVP2,  „Halo Polonia” w TVP POLONIA,   „Jaka to melodia?” w TVP1,  „Dzień Dobry TVN” w TVN,  „Warszawski Dzień” w TVP WARSZAWA.

W marcu 2019 roku artystka była gościem Agnieszki Gozdyry w programie „Skandaliści” emitowanym w Polsat News.

Obecnie Patrycja przygotowuje nową płytę, na której znajdą się utwory specjalnie skomponowane dla artystki. Krążek powstaję przy współpracy z Karolem Kusem twórcą wielu polskich przebojów min. „Kolorowe sny” czy „Nie kłam ze kochasz mnie”.

Informacja o współpracy dwójki artystów która pojawiła się w mediach zaowocowała zaproszeniem Patrycji do produkcji telewizyjnych które będą miały miejsce latem. Będą to między innymi:  Festiwal Weselnych Przebojów – Mrągowo 2019 (Polsat),  Festiwal kabaretu – Koszalin 2019 (Polsat),  Biesiada Słowiańsko – Cygańska ( TVP3).

Aktualnie Patrycja nagrała nowy singiel, który jest zapowiedzią płyty. Piosenka „Do tańca i do różańca”, którą grają już rozgłośnie radiowe w całej Polsce, zbiera same pozytywne recenzje u dziennikarzy muzycznych.