• Międzynarodowe zawody matematyczne NÁBOJ, – członek drużyny, 35. miejsce w Polsce, a 55. w klasyfikacji międzynarodowej

Jakub Kobuszewski, klasa 3d:

• XVII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej: etap okręgowy

Mateusz Kochański, klasa 3d:

– Międzynarodowe zawody matematyczne NÁBOJ, – członek drużyny, 35. miejsce w Polsce, a 55. w klasyfikacji międzynarodowej

Wiktoria Markowska, kl. 3b:

• została finalistką XLVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego; w etapie okręgowym uzyskała imponujący wynik – drugi na Mazowszu, a w etapie centralnym przeszła pomyślnie przez część pisemną zawodów

Bruno Mircevski , kl.2a1:

• zdobył drugie miejsce w konkursie informatycznym InfoTest. W konkursie wzięli udział uczniowie z dwudziestu jeden szkół, m.in. z Łomży, Ostrołęki, Zambrowa, Białegostoku, Olecka, Wysokiego Mazowiecka i Ostrowi Mazowieckiej oraz uczniowie dwóch polskich szkół na Litwie

Adam Piątkowski, kl. 3g:

• ma na koncie wiele startów w zawodach zakończonych sukcesem, m.in. 5. miejsce na Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych na dystansie 3 km
  • podczas Mistrzostw Mazowsza w Biegach Przełajowych zdobył srebrny medal, a także 4. miejsce na dystansach 3 i 4 km. To godny reprezentant zawodów szkolnych Mistrzostw Miasta i Powiatu