Co w listopadzie w kinie? „Kraina Lodu 2” i „Nieplanowane”

Ostrołęckie Centrum Kultury podało repertuar w kinie w Ostrołęce na listopad. Co przygotowano dla widzów?

RODZINA ADDAMSÓW
sala 1
2-3 listopada godz. 14.00,16.00
5-7 XI godz.16.00

ZOMBIELAND: KULKI W ŁEB
sala 1  
2-3, 5-7 listopada godz. 18.00
8-9, 12-14 listopada godz. 20.15
10 listopada godz. 20.45
sala 2
2-3, 5-7 listopada godz. 20.15

ZŁE MIEJSCE
sala 1  
2-3, 5-7 listopada godz.20.15

BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON
sala 1  
8, 12-14 listopada godz. 16.00
9 listopada godz. 16.00
sala 2
9 listopada godz.14.00
15, 19-21 listopada godz. 16.15
16-17 listopada godz. 14.15, 16.15

TERMINATOR: MROCZNE PRZEZNACZENIE
sala 1
8-9,12-14 listopada godz.18.00
10 listopada godz. 18.30
sala 2
8-10, 12-14 listopada godz. 20.00
15-17, 19-21 listopada godz. 18.00

JESTEM M. MISFIT
sala 1
15, 19-21 listopada godz. 16.00
16-17 listopada godz. 14.00, 16.00
sala 2   
8-10, 12-14 listopada godz. 16.15

1800 GRAMÓW
sala 1
15-17, 19-21 listopada godz.18.00
sala 2
22,24, 26 -28 listopada godz. 18.00
23 listopada godz. 18.15

PROCEDER
sala 1
15-17, 19-22, 24, 26-28 listopada godz.20.15

KRAINA LODU 2
sala 1
22, 24, 25-30 listopada godz. 16.00, 18.00
sala 2
23 listopada godz. 14.15, 16.15
24 listopada godz. 14.15

JAK POŚLUBIĆ MILIONERA
sala 1
29-30 listopada godz. 20.15

MÓJ PRZYJACIEL UFIK
sala 2
2-3 listopada godz. 14.15, 16.15
5-7 listopada godz. 16.15

NIEPLANOWANE
sala 2  
2-3, 5-7 listopada godz. 18.00, 10 listopada godz. 14.00
sala 1
9 listopada godz. 14.00

UKRYTA GRA
sala 2
8-10, 12-14 listopada godz.18.00
15-17, 19-21 listopada godz. 20.15

SALMA W KRAINIE DUSZ
sala 2
22, 26-29 listopada godz. 16.15
23 listopada godz. 12.15
24 listopada godz. 12.15, 16.15
30 listopada godz. 14.15, 16.15

DOKTOR SEN
sala 2
22,24, 26-28 listopada godz. 20.15
23 listopada godz. 20.30
29-30 listopada godz. 20.45

SOLID GOLD
sala 2
29-30 listopada godz.18.00

KINO SENIORA
(NIE)ZNAJOMI – 28 listopada godz. 12.00 (sala 2)

DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY
4 listopada
godz. 18.00 PORTRET KOBIETY W OGNIU
godz. 20.00 DZIEDZICZKI
25 listopada
godz. 18.00 – UŁASKAWIENIE
godz. 20.00 – LAS, 4 RANO