Co się stało przy Zawadzkiego? Sprawą zajmuje się policja, rodzina nieprzytomnego mężczyzny prosi o pomoc

Tę zagadkę próbuje rozwiązać policja, o pomoc apeluje też rodzina poszkodowanego. Starszy mężczyzna został zabrany do szpitala w ciężkim stanie z parkingu przy ul. Zawadzkiego w Ostrołęce. Nie wiadomo jednak co go spotkało.

Na Facebooku Spotted: Ostrołęka zamieszczono wpis z apelem o pomoc do świadków następującego zdarzenia:

„W dniu 8 września, we wtorek o godzinie 6.20-6.40, w okolicach ostrołęckiego rynku, na parkingu przy ulicy Zawadzkiego, przed budynkiem gdzie jeszcze niedawno był sklep JYSK znaleziono nieprzytomnego starszego mężczyznę. Na szczęście ktoś zauważył go i zadzwonił na pogotowie. Została udzielona mu pomoc i przewieziono go do szpitala.

Niestety stan zdrowia mężczyzny jest na tyle zły, że jest on hospitalizowany nieprzytomny na oddziale OIOM szpitala w Ostrołęce.

Rodzina bardzo prosi ludzi dobrej woli o to aby odezwali się pod tym postem, którzy być może widzieli w jakich okolicznościach doszło do tego, że mężczyzna leżał nieprzytonny koło swojego samochodu na parkingu. Nie wykluczany jest udział w zajściu osób trzecich. Mogło dojść do rękoczynów lub też potrącenia. Proszę aby osoba wzywająca pogotowie odezwała się, rodzina jest wdzięczna. Pomóżcie i udostępnianie ten post. Nikt z nas nie chciałby aby jego bliskiego spotkało coś podobnego.”

O zdarzenie zapytaliśmy policję. Ona też apeluje do osób, które mogą wiedzieć coś więcej na ten temat:

– W miniony wtorek dyżurny ostrołęckich policjantów został poinformowany o przywiezieniu przez załogę karetki pogotowia dzień wcześniej 67-letniego mieszkańca powiatu ostrołęckiego, który posiadał poważne obrażenia ciała – powiedział nam oficer prasowy Policji w Ostrołęce Tomasz Żerański. – Sprawą obecnie zajmują się policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Jednocześnie zwracamy się z apelem do osób, które mają wiedzę na temat tej sytuacji o kontakt bezpośrednio z dyżurnym ostrołęckich policjantów pod numerem telefonu 47 70 414 24.

Fot. Google Street View