Chudek. Pędziła na złamanie karku. Spotkała ją kara

Jak się okazuje, na naszych drogach nie brakuje zbyt szybkich pań-kierowców. Kolejna kobieta straciła ze względu na zbyt dużą prędkość prawo jazdy.

Przez Chudek, gm. Kadzidło, w poniedziałek 15 lipca pędziło BMW. Za kółkiem siedziała kobieta. Jej zbyt szybka jazda w obszarze zabudowanym zwróciła uwagę policjantów z Ostrołęki.

26-latka, mieszkanka powiatu ostrołęckiego, przekroczyła dozwoloną prędkość aż o 58 km/h!

Policjanci za tak rażące łamanie przepisów zatrzymali jej prawo jazdy na trzy miesiące, dodatkowo została ona ukarana mandatem w wysokości 400 zł, a do jej konta zostało dopisanych 10 punktów karnych – poinformował oficer prasowy policji w Ostrołęce Tomasz Żerański.

Kilka dni temu informowaliśmy o „wyczynie” innej mieszkanki powiatu ostrołęckiego. Ona także przekroczyła dwukrotnie dozwoloną prędkość, miało to miejsce w Ławach (więcej na ten temat TUTAJ).

Przypominamy! Kierującemu, który porusza się pojazdem w obszarze zabudowanym i przekracza dozwoloną prędkość powyżej 50 km/h, obligatoryjnie zatrzymywane jest prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Gość

Gangster szos.

gruby

Chudek, a a gdzie miałaś Yanosika?

kierowca

dama z pierściankami, obwieszona zlotem i pustą bańką … podniesc kary finansowe, kretyni smieja sie z mandatow i zabijaja ludzi