Chętni do pląsania, kumkania i czarowania? Scena czeka!

Będzie to śpiewanie i pląsanie w rytmach „Wiosennego Czarowania w Lelisie”. Organizatorzy zapraszają osoby pragnące zostać współtwórcami koncertu. Na wszystkich chętnych czeka scena w Lelisie. Już 29 lutego.

Projekt „Wiosenne Czarowanie” to cykl interaktywnych wydarzeń, bazujących na 10-letniej już tradycji Festiwalu Wiosenne Czarowanie. Będą tańce, śpiewy, warsztaty, granie, wystawy i prezentacje dokonań lokalnych organizacji i grup wolontariackich. Będzie też gwiazda, ale na razie owiana jest tajemnicą.

Wyjątkowość wydarzeń polega na współtworzeniu przez dzieci i młodzież działań wynikających zarówno z potrzeb zdiagnozowanych przez fundację jak i zgłaszanych przez obywateli. Całość jest monitorowana przez lokalnych działaczy, instruktorów i moderatorów fundacji.

Docelowo powstaje sztab (20 osób) wolontariuszy, współzawodniczących w działaniu o tytuł – Ambasador Wiosennego Czarowania. Sztab działa wg. metody małych grup, kierowanych przez demokratycznie wybranych liderów, którzy delegują zadania wg. indywidualnych predyspozycji wolontariuszy.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Fabian

Ciekawy pomysł na harcerstwo i wolontariat. Super nowe, fajne działania w gminie Lelis;)

pit

Dobry pomysł powodzenia.