Charytatywny Piknik w Nowej Wsi. Dla Antosia i Albercika zebrali pokaźną sumę!

W sobotę 31 sierpnia mieszkańcy Nowej Wsi, gm. Olszewo-Borki, bawili się na Charytatywnym Pikniku Rodzinnym. Odbył się on pod hasłem „Nie trać młodego życia dla używek i picia.”

Podczas pikniku ważna była dobra zabawa, ważniejszym był jednak jeszcze – cel imprezy. A zbierano pieniądze na leczenie i rehabilitację Antosia i Albercika, odbywały się licytacje. I udało się zebrać sporą sumę – 10 075 zł! Cały dochód przekazany zostanie na pomoc dla chłopców.

A co się działo podczas imprezy? Turniej piłki nożnej wygrała drużyna z Baranowo występująca pod wdzięczną nazwą FC Baroko.

Najmłodsi bawili się w najlepsze na dmuchańcach. Były konkursy, występy Zespołu Pieśni i Tańca Kurpie, pokaz jazdy konnej przygotowany przez Stowarzyszenie Sympatyków 5 Pułku Ułanów Zasławskich. Nie zabrakło też muzyki.

Piknik zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich Nowalijki, które wsparli sponsorzy. Na pikniku pojawiły się też zaprzyjaźnione KGW z Nasiadek – Bociani Zakątek, Kreatywne Gosposie z Baranowo, Zabielaki z Zabiela Wielkiego oraz Pogodny Zmierzch z Baranowa.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Tom

Dobra organizacja, dobre serca!