Charytatywny kalendarz Policji w Ostrołęce już w sprzedaży

Można już kupować przygotowany przez mundurowych z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce charytatywny kalendarz. Dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitacje dzieci funkcjonariuszy.

– Policjanci z Ostrołęki od wielu lat wspierają i sami organizują różnego rodzaju akcję charytatywne. W tym roku postanowili wydać kalendarz, który będzie przedstawiał  policyjną służbę i będzie wspierał rodziny koleżanek i kolegów – policjantek i policjantów – pełniących służbę w naszej komendzie i mających na wychowaniu dzieci niepełnosprawne bądź przewlekle chore – mówi oficer prasowy Policji w Ostrołęce Tomasz Żerański.

Za pomysły odpowiadają policjanci z ostrołęckiego wydziału prewencji, powołano w tej sprawie komitet społeczny „Policjanci – dzieciom policjantów”. Zebrane środki zostaną przekazane rodzinom na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji ich dzieci.

W kalendarzu znajdują się zdjęcia pokazujące pracę policjantów w poszczególnych komórkach organizacyjnych komendy. Modelkami i modelami są także ich dzieci, nie mogło również zabraknąć komisarza Kurpika.

Wydano 1000 kalendarzy. Jak nabyć jego egzemplarz? Można dostać go w Komendzie w Ostrołęce, można go także zamówić: wówczas należy zadzwonić pod numer telefonu 47 704 14 89 bądź napisać maila na: nieletni.kmpostroleka@ra.policja.gov.pl.