Chaos po reorganizacji wydziału komunikacji

29 maja petenci nadaremnie miotali się po biurach przy ulicy Kościuszki, poszukując wydziału komunikacji i transportu. Nadaremnie, bo wydziału komunikacji i transportu już nie ma. A wszystko to za sprawą szybkiej – i chyba nie do końca przemyślanej – reorganizacji zarządzonej przez prezydenta Łukasza Kulika.

Zarządzenie wprowadzające w życie reorganizację w Urzędzie Miasta Ostrołęki zostało podpisane przez prezydenta 29 maja, i od razu weszło w życie (pisaliśmy o tym tutaj: Czystek ciąg dalszy. Kolejna osoba zwolniona z ratusza).

Prezydent połączył wydziały komunikacji i transportu oraz obsługi urzędu, tworząc nowy wydział obsługi mieszkańców i komunikacji. Tym samym zwolniona została z pracy dyrektorka byłego wydziału komunikacji i transportu Barbara Jakacka.

Problem w tym, że posiadała ona upoważnienia do podpisywania niektórych dokumentów. Została jednak zwolniona, a jej upoważnień nie przekazano innej osobie.

W ten sposób przez kilka godzin… ostrołęczanie nie mogli załatwić wszystkich swoich spraw w dawnym wydziale komunikacji i transportu. Rozzłoszczeni całą sytuacją odchodzili z kwitkiem.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Vincenty

Haos to jest od jesieni.

wcale niezdziwiony

tak jest i tak bedzie

Edgar

Ogrodnik i tyle w temacie

3
0
Przeczytaj komentarze i dołącz do dyskusjix
()
x