CBA w Ostrołęce. Zatrzymane cztery osoby

CBA zatrzymało w Ostrołęce cztery osoby, które usłyszą zarzuty. Cała sprawa dotyczy m.in. łapówek za ujawnianie istotnych informacji z punktu widzenia postępowań przetargowych przez PGE Dystrybucja S.A.

Poniżej komunikat wydziału komunikacji społecznej CBA:

„Funkcjonariusze gdańskiej Delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego wspólnie z Prokuraturą Regionalną w Białymstoku zatrzymali cztery osoby w związku z podejrzeniem wręczania i przyjmowania korzyści majątkowych.

Sprawa ma związek m.in. z przyjmowaniem i wręczaniem korzyści majątkowych w zamian za ujawnianie informacji istotnych z punktu widzenia prowadzonych postepowań przetargowych przez PGE Dystrybucja S.A.

Jednocześnie w kilkudziesięciu miejscach na terenie kraju prowadzone są przeszukania m.in. w  siedzibach spółek grupy kapitałowej PGE Dystrybucja S.A.

Podejrzani zostaną przewiezieni do Prokuratury Regionalnej w Białymstoku, która nadzoruje postępowanie. Tam usłyszą zarzuty.”

Fot. Pixabay

1 1 zagłosuj
Ocena artykułu
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Gość

Zapomnieliście dodać że zatrzymani podobno są blisko związani z pewną partią która wyciera sobie gębę takimi słowami jak uczciwość, sprawiedliwość, prawo itp 😉

Kolosyt

A podasz mi nazwę partii, która nie wyciera sobie gęby tymi populizmami? Moim zdaniem, każda więc podaję SLD

Gość

SLD nie zasiada w zarządach spółek państwowych w Ostrołęce więc pudło.

John

Trudno żeby teraz zasiadali, czas postkomuny minął

ostatni kurs

zgadza się.. teraz kradną bogobojni i cnotliwi 🙂

Kamil

Znam Chabetę z SLD, to kawał gnoja, czy przez to mam związki z mo albo z postkomuną ? W Ostrołęce wszyscy się znają

Gość

Dodatkowo podobno CBA przeszukało ostrołęckie mieszkanie posła PiS oraz mieszkanie w Warszawie z którego korzysta jego córka…..
Ilu posłów PiS jest w Ostrołęce ?

gosc

Może szukali gruzińskiej torby ?

Tytus

Na tę sprawę donosy już były , złodzieje zostali złapani i przyznali się do winy, gdyby było najmniejsze podejrzenie wobec okradzionego, prokuratura (za czasów PO) na pewno zrobiłaby zadymę na cały kraj

Max

Sprawdź oświadczenia majątkowe człowieka , który pomagał „piłkarzom” a ci go okradli (prokurator sprawdził ) i zamknij ryło

Jan

Tak z ciekawości. To mieszkanie w Warszawie, to poseł wynajmuje jako poseł, czy to jego prywatna własność?

Kamil

Ostrołęka jest mała , trudno się ustrzec kontaktów z ludźmi , którzy mieszkają czy pracują obok

tak

PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ!

Obserwator z daleka

Ostrołęka jest wzorem dla całej Polski. Standardy społeczno-ekonomiczne, moralne i światopoglądowe tory myślenia decydentów Ostrołęki są wzorcem na którym zbudujemy Nową Europę gdy zgodnie z sugestią Naszego Przyjaciela Pana Orbana staniemy się Niemcami. Niech żyje Naczelnik i wieczna będzie jego myśl imperialna Wielkiej Polski.

Lati

CBA w ratuszu to wg mo zwykła kontrola i „nic się nie stało „, CBA u posła , któremu nic nie zarzucają – to wielkie halo!!!