Były senator wciąż atakuje. Sensacji przybywa, wiarygodności ubywa

„Najbardziej pazerny polityk w Polsce” – tak swego czasu dziennik Fakt pisał o Krzysztofie Majkowskim. Były senator i były pracownik ostrołęckiej elektrowni nie kończy jednak wycieczek po mediach i nadal atakuje swoich byłych pracodawców, lokalnych polityków PiS oraz byłych współpracowników w elektrowni.

Większości mediów, w tym ogólnopolskich, nie przeszkadza fakt, że ich informator był osobą prawomocnie skazaną za pomówienia a obecnie ma kolejne sprawy w prokuraturze. Nikt też nie wnika, że od wielu lat (dokładnie od 2013 roku) obecna żona Krzysztofa Majkowskiego jest główną kadrową w Energa Elektrownie Ostrołęka SA.. Fakt ten dodatkowo sprawia, że oskarżenia Majkowskiego wobec polityki zatrudnienia w elektrowni, wyglądają dość śmiesznie.

Lista, które ujmują wiarygodności byłego senatora jest zresztą dłuższa.

Przykładowo Energa SA uznała, że Krzysztof Majkowski doprowadził zakład do niekorzystnego rozporządzania mieniem (jest już w tej sprawie akt oskarżenia).

Krzysztof Majkowski był skazany prawomocnym wyrokiem za to, że w godzinach pracy przy wykorzystaniu służbowego sprzętu zajmował się pomówieniami ówczesnego prezydenta Ostrołęki. (13 czerwca 2017 roku K. Majkowski uznany został winnym czynu z art. 212 par. 2 – Sygn. akt II K 679/14 , co 22 listopada 2017 roku podtrzymał Sąd Okręgowy w Ostrołęce – Sygn. Akt II KA 446/17).

Dodatkowo 28 lutego 2019 roku Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce skierowała do Sądu Rejonowego w Ostrołęce Wydział II Karny akt oskarżenia przeciwko K. Majkowskiemu z art. 286 (oszustwo) w związku z art. 91 paragraf 1 KK. Pokrzywdzonym w tej sprawie jest ENERGA Elektrownie Ostrołęka SA.

Krzysztof Majkowski błysnął też w Makowie Mazowieckim, doprowadzając do kłopotów jedną ze spółek w tym mieście. A tak sprawę skomentował burmistrz Makowa Mazowieckiego: „Pana prezesa (Majkowskiego) interesuje tylko własny nochal, który od matactw i kłamstw (co za chwilę udowodnię) zacznie mu za moment bardzo przeszkadzać. Mam wrażenie, że pan prezes nie ma już możliwości przeglądania się w lustrze.” (źródło: Tygodnik Ostrołęcki)

Przed laty były senator Majkowski został wyrzucony z PiS. Dlaczego? Wiele w tej sprawie wyjaśnia artykuł, który ukazał się w Fakcie pod znamiennym tytułem „Najbardziej pazerny polityk w Polsce” .

Dane Autora do wiadomości Redakcji

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
28 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Rafa

Ten typ nigdy nie przestanie, jedyna chyba metoda to olewać dziada

Tom

Kto normalny współpracuje z gazetą urbana, to dno

Ula

Racja, zero wiarygodności donosiciela

Ola

Czyżby 1 mld złotych nie został wyrzucony w błoto? Czyżby RN w tym pan Kotowski nie otrzymał żadnych nagród, pomimo strat elektrowni? Czyżby pan Kotowski był wybitnym specjalistą w dziedzinie energetyki, albo zarządzania przedsiębiorstwami? Czyżby ot tak można by przerobić elektrownię węglową w gazową? 

Max

Kotowski nie jest w żadnej RN, nie dostał też żadnej nagrody, łżesz jak Majkus, wybiórcza i nie. A przy tym p. Kotowski zarządzał dużymi budżetami miasta i województwa, skończył też kilka studiów podyplomowych, a w każdej firmie np. energetycznej ktoś musi kierować sprawami administracyjnymi, kadrowymi itp. Czy w samolocie wszyscy muszą być pilotami a na statku marynarzami ?

Ola

Co Gazeta Wyborcza ma wspólnego z gazetą Urbana? Urban jest redaktorem Nie. Dziennikarze obecnej TVP wzorują się na Urbanie z czasów, gdy był on rzecznikiem komunistycznego rządu. Trzeba jednak przyznać, ze Urban w swoich propagandowych przekazach w latach 80-tych był bardziej wyrafinowany, aniżeli dziennikarze TVPiS.

Krak

Majkus współpracuje z wyborczą i z nie.

lukas

żona Majkowskiego jest główną kadrową w Eneraga a ten pluje na politykę zatrudnienia !!!!!!!!co za tupet Majkosia

Max

Ludzie, przestańmy zajmować się donosicielem z wyrokami za zniesławienie, jemu nawet już stara nie wierzy

Ola

Jeśli mówić o kłamstwach, to premier obecnego rządu PiS, pan Morawiecki również został skazany za kłamstwo prawomocnym wyrokiem sądu. Nikt przy zdrowych zmysłach premierowi też nie wierzy. 

Kama

Przed wyborami lewackie gazety wezmą każdy temat, nawet wywiad z facetem, którego sąd prawomocnie skazał za pomówienia innych osób

Ola

Jeszcze mo niech zrobi z nim wywiad, wiarygodność zerowa

Elektrownia pracownik

Ze tez taki typ pluje na prawo i lewo a SMS na siebie nie wstydzi się spojżeć w lustro

Yeti

Jeden wyrok w tą czy w tą, dla ludzi bez honoru żadna różnica

Jurek

Kto poznał majkusa ma swoje zdanie

Papuga

Dziwię się , że ludzie, których ten typ opluwa, nie pozwą go. Gdyby jeden drugi trzeci pozew to miałby pajac trochę zajęcia

Nina

Może nawet w sądzie nie chcą widzieć tej japy

Ola

A może ci ludzie mają tyle za uszami, że w sądzie nie mieli by szans? 

Wera

A jakie studia energetyczne ma ob. Majkowski ?

Tre

Wszechnica Mazurska w Olecku?

Mik

Były Pan Senator nie jest wiarygodny….

Ola

A czy wiarygodny jest pan poseł, który jeszcze nie tak dawno tłumaczył jakim ekologicznym projektem jest nowa elektrownia węglowa? Proszę sobie przypomnieć zeszłoroczne wybory! Teraz pan poseł chwali pomysł elektrowni gazowej jakby nigdy nic. Czy przekłamaniem jest, że niewiele z tego w co zrobiono w ramach budowy elektrowni węglowej da się ponownie wykorzystać przy budowie elektrowni w zupełnie innej technologii? Czy pan Kotowski nie ma wstydu pobierając nagrody, gdy elektrownia przynosi straty? Może jednak trochę ma, zatem zrezygnował z mandatu radnego, aby nikt nie zobaczył wysokości tych nagród w jego zeznaniu majątkowym.  Ostrołęczanie obudźcie się! PiS obiecuje wam wszystko, aby utrzymać… Czytaj więcej »

Krak

do Ola, sorry ale musisz myśleć a nie łgać jak pies. Przykład : p. Kotowski nie pobierał nagród , wiem to od jego współpracowników . Także w poprzedniej pracy też nie pobierał nagród , więc po co kłamiesz .

Ola

Wolałabym zobaczyć jego oświadczenie majątkowe. Czy pobierał nagrody, czy nie, dostał dobrze opłacany z publicznych pieniędzy stołek na otarcie łez po przegranych wyborach. Jako samorządowiec nie powinien wylądować w spółce skarbu państwa zaraz po opuszczeniu stanowiska prezydenta miasta. Faktem jest, że nie ma żadnego doświadczenia w zarządzaniu dużym przedsiębiorstwem, ani nie ma żadnego wykształcenia technicznego. Może powinni mu cos w kurii biskupiej załatwić?

Stan

Lecz się z nienawiści . Nie jesteś pisarzem a piszesz. Zarządzanie budżetem miasta i współzarządzania budżetem województwa to poważne doświadczenie

Ola

Prezydent to funkcja wyboru. Jest on też otoczony służbą cywilną z odpowiednim doświadczeniem.
W radzie nadzorczej należy oczekiwać osób z odpowiednim doświadczeniem i znajomością problemów technicznych. Jeśli Kotowski miałby pojęcie o energetyce, o zagadnieniach ochrony środowiska, to nigdy by się na taka funkcje nie zgodził, bo wiedziałby, że ten projekt nie ma sensu. On tam jest dla kasy. Zwykły darmozjad. 

Stan

Nawet nie rozróżniasz zarządu i rady nadzorczej . Za to łgać potrafisz prawie jak majkus

Ola

Cokolwiek by nie mówić, faktem jest że 1 mld został wyrzucony w błoto. Skandalem są jakiekolwiek nagrody dla rady nadzorczej w tym pan a Kotowskiego, gdy elektrownia przynosi straty. Wygląda na to, że elektrownia w Ostrołęce to słomiany miś naszych czasów, a Kurpie i potomkowie szlachty zagrodowej nie mogą się jeszcze pogodzić z rzeczywistością.