Był kompletnie zaskoczony. Jest już w zakładzie karnym

Ostrołęcka policja zatrzymała 39-latka, który od dłuższego czasu był poszukiwany do odbycia kary 2,5 roku pozbawienia wolności. Mężczyzna po wykonaniu niezbędnych czynności został doprowadzony do Zakładu Karnego.

W strukturach wydziału kryminalnego jest wyodrębniony specjalny zespół do spraw poszukiwań i identyfikacji osób, który osiąga bardzo dobre wyniki i zatrzymuje każdego roku kilkadziesiąt osób poszukiwane, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości od wielu lat np. za granicami naszego kraju.

Tak też było w przypadku zatrzymanego ostrołęczanina. 30 sierpnia ,,kryminalni” z Ostrołęki ustalili, że na terenie naszego miasta przebywa mężczyzna, który jest poszukiwany do odbycia kary 2,5 roku pozbawienia wolności.

Policjanci ustalili miejsce jego przebywania, zatrzymanie zaplanowano na terenie jednej z ulic naszego miasta. Po zauważeniu mężczyzny, który odpowiadał rysopisowi poszukiwanego ,,kryminalni” przystąpili do jego zatrzymania.

Mężczyzna był kompletnie zaskoczony szybką akcją policjantów, przewieziono go do komendy, skąd po czynnościach został doprowadzony do Zakładu Karnego.