Brutalny mord w powiecie ostrołęckim? Sprawcami mają być członkowie rodziny!

Mieli się nad nią znęcać, aż w końcu doprowadzić do jej śmierci. Mowa o dwóch mężczyznach, przeciwko którym prowadzone jest śledztwo. Do brutalnego zabójstwa miało dojść kilka miesięcy temu w powiecie ostrołęckim.

Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce prowadzi śledztwo przeciwko Ryszardowi Stanisławowi K. (66 l.) i Mariuszowi K. (31 l.), podejrzanym o znęcanie się oraz zabójstwo Krystyny K.

Krystyna K. była żoną Ryszarda Stanisława K. i matką Mariusza K. Rodzina zamieszkiwała wspólnie w domu jednorodzinnym w jednej z miejscowości na terenie powiatu ostrołęckiego. Prokuratura Okręgowa informuje:

Od 2014 r. do 19 kwietnia 2019 r. podejrzani wielokrotnie znęcali się fizycznie i psychicznie nad kobietą, co doprowadziło ją do trzykrotnego targnięcia się na własne życie.

Apogeum przemocy miało miejsce 19 kwietnia 2019 roku. Wówczas mąż i syn Krystyny K. brutalnie ją pobili: kopali po głowie i innych częściach ciała. Dusili ją. Tak ją katowali, że złamali jej kręgosłup szyjny. Doszło do krwotoku wewnętrznego, obrzęku mózgu. Kobiet doznała licznych obrażeń głowy. Zginęła.

Po dokonaniu zabójstwa Krystyny K., w celu uniknięcia odpowiedzialności karnej, sprawcy upozorowali jej samobójstwo przez powieszenie – czytamy w komunikacie prokuratury.

  • Ryszard K. przyznał się częściowo do zarzutu znęcania się nad żoną, natomiast nie przyznał się do jej zabójstwa
  • Mariusz K. przyznał się również do zarzutu znęcania się nad matką. Podobnie jak jego ojciec, nie przyznał się do zarzutu zabójstwa

Mężczyźni zostali aresztowani tymczasowo na okres 3 miesięcy. Grozi im nawet dożywocie.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Zbtender

Skąd w ludziach tyle nienawiści??