Bon turystyczny: Ostrołęka i powiat ostrołęcki. Które firmy do niego przystąpiły?

Sprawdziliśmy, którzy przedsiębiorcy turystyczni i które organizacje pożytku publicznego z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego przystąpiły do programu Polski Bon Turystyczny.

Bon turystyczny to 500 zł do wykorzystania na usługi hotelarskie i imprezy turystyczne na terenie kraju. Ta kwota przysługuje na dziecko do 18. roku życia, niezależnie od wysokości dochodów. Wykorzystać ją możemy do końca marca 2022 roku.

Stworzono listę przedsiębiorców turystycznych i organizacji pożytku publicznego, które zgłosiły się do programu, a u których będzie można zapłacić za oferowane usługi bonem. W rejestrze jest kilkanaście podmiotów z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Niektóre z nich organizują obozy letnie i zimowe dla dzieci oraz młodzieży, inne prowadzą hotele bądź agroturystykę, nie brakuje też biur podróży:

Bon turystyczny Ostrołęka i powiat ostrołęcki

Bon turystyczny – jak aktywować?

Bon turystyczny zostanie wygenerowany w systemie teleinformatycznym, po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS). Jak założyć konto w PUE, dowiecie się TUTAJ.

Bon otrzymamy w formie 16-cyfrowego numeru – za pomocą wiadomości tekstowej na wskazany  numer telefonu lub adres poczty elektronicznej. Numer ten okazuje się podczas rezerwacji pobytu lub najpóźniej przy zakwaterowaniu.

5 2 głosów
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrołęczanin

a co to jest ten reklamowany na zdięciu mówiący kij??