Bartek Markiewicz w „Sędzia Anna Maria Wesołowska”. Jest odcinek z jego udziałem

Bartosz Markiewicz to znany w Ostrołęce wolontariusz, także nagradzany za swoją działalność na tym polu. Bartek spróbował swoich sił też jako… aktor. Wystąpił w jednym z odcinków programu „Sędzia Anna Maria Wesołowska”. Wideo jest w sieci, można zobaczyć jak nasz wolontariusz sobie poradził.

Nagrania do programu „Sędzia Anna Maria Wesołowska” odbyły się prawie rok temu. Tak nam wówczas Bartek Markiewicz opowiedział, jak trafił na plan popularnego niegdyś programu: Bartosz Markiewicz w „Sędzia Anna Maria Wesołowska”. Zagra boksera.

Efekt jego pracy oraz całej ekipy pracującej nad programem jest już gotowy. Oto opis odcinka, w którym występuje Bartek:

„25-letni Robert Sadura jest oskarżony o otrucie cyjankiem potasu zawartym w środku na gryzonie swojego przełożonego Rafała Galicy.

Środek na gryzonie znaleziono w koszu na śmieci przed klubem, w którym obaj pracowali, a na opakowaniu były odciski palców oskarżonego. Oskarżony nie przyznaje się do winy. Sadura jest niskorosłym zapaśnikiem i pracuje w klubie – gdzie toczy nielegalne walki.

Tak naprawdę pomysłodawcą i cichym wspólnikiem w klubie jest celebryta – Karol Mazurek. To on wpadł na pomysł otwarcia klubu, do którego przychodziliby zamożni wybrańcy. To on znalazł martwego Galicę w jego gabinecie. Według prokuratora zarówno dowody, jak i motyw obciążają niskorosłego Sadurę. Czy obrońca znajdzie coś, co uchroni go przed długoletnim więzieniem?”

Aby obejrzeć ten odcinek „Sędzi Anny Marii Wesołowskiej” w internecie, należy wykupić dostęp. Więcej informacji i wideo TUTAJ.

5 1 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Gość

„Oświad#czamy, że w artykule z dnia 12 czerwca 2020 roku pod tytułem „Były senator wciąż atakuje. Sensacji przybywa, wiarygodności ubywa” podaliśmy nieprawdziwe informacje, jakoby były senator Pan Krzysz#tof Majkow#ski został prawomocnie skazany za pomówienia starosty kętrzyńskiego. Równocześnie przepraszamy Pana Krzysz#tofa Majkow#skiego za zawarte w artykule informacje naruszające jego dobra osobiste”
To treść przeprosin za kłamstwa redakcji, która została zawarta w ugodzie sądowej.

Aram

Przejdź na mo, znajdziesz tam mądrości K. Chojnowskiego, który podobno wg własnego mniemania jest wzorem bezstronnosci dziennikarskiej, znanym moralistą i symbolem seksu zarazem

Alojzy

I tak cenzor tego pseudoportalu zaraz to usunie.

Gość

Cenzura rodem z PRL.

John

I co buraku, już kilka godzin a ty twierdziłeś że zaraz usuną? Myślałeś że to standardy mo?

Alojzy

Pierwszy wpis szybko usunęli

Telewidz

No i fajnie.

John

Brawo Bartek

123

A jak to jest że znany  Pięściarz złamał sądowy zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi. i trafił do wiezienia a nie każdy tam trafia za złamanie zakazu

Alojzy

Bo nie zapisał się do PiS.
W PiS możesz jeździć przywłaszczonym samochodem i go rozbić bezkarnie.

10
0
Przeczytaj komentarze i dołącz do dyskusjix
()
x