Aż czternaście medali WOPR-OS. Zobaczcie zdjęcia i poznajcie wyniki

Kolejny udany start zawodników WOPR-OS zaowocował zdobyciem czternastu medali (4 złotych, 7 srebrnych,3 brązowych). To ich nowy dobytek z trzeciej rundy Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym 2019, która odbyła się 6 października w Redzie.

Do Redy pojechali: Maja Furmaniuk, Karolina Kaczyńska, Hubert Nakielski, Kamil Bojarski, Kacper Mierzejewski i Dawid Świercz.

Podopieczni Dariusza Małkowskiego podczas zawodów oprócz zdobyczy medalowych ustanowili wiele wartościowych wyników i rekordów życiowych.

Bezkonkurencyjny w swoich startach był Hubert Nakielski, który w kategorii open zdobył trzy złote medale (w konkurencjach 100 m kombinowane, 100 m ratowanie z pasem, 50 m holowanie manekina).

Na tych samych dystansach, z tym że w kategorii junior, trzy srebrne medale zdobyła Karolina Kaczyńska, dla której był to bardzo udany powrót do startów w zawodach po prawie dwuletniej przerwie.

Kolejne trzy medale dla WOPR-OS w kategorii junior młodszy zdobył Kamil Bojarski: złoty medal na dystansie 100 m ratowanie z pasem oraz dwa srebrne medale na dystansach 100 m kombinowane oraz 50 m holowanie manekina.

Dwa medale (srebrny na dystansie 100 m ratowanie z pasem i brązowy na 100 m kombinowane) w kategorii junior zdobył Kacper Mierzejewski.

Natomiast najmłodsza zawodniczka Maja Furmaniuk rywalizująca w kategorii młodzik z zawodów wróciła z dwoma brązowymi medalami zdobytymi na dystansie 100 m kombinowane oraz 50 m holowanie manekina.

Ponadto sztafeta męska WOPR-OS na dystansie 4×25 m pod wodą w kategorii open uplasowała się na drugim miejscu.