Artur Suchcicki, czyli Power Boy, uratował kobietę!

Nasza lokalna gwiazda muzyki disco polo, czyli Power Boy, uratowała życie kobiecie, która straciła przytomność i nie oddychała. Wszystko to miało miejsce po jednym z koncertów w klubie.

Power Boy to pseudonim Artura Suchcickiego, który mieszka w Ostrołęce. Wokalista wykreował kilka hitów disco polo, koncertuje w całej Polsce.

Tego, co zdarzyło się podczas jednego z ostatnich występów, jednak nie mógł się spodziewać. O całej sprawie napisał portal disco-polo.info.

W sobotę 18 maja po występie Artur Suchcicki dowiedział się, że na zewnątrz klubu leży nieprzytomna kobieta. Pobiegł do niej i rozpoczął reanimację. Ta trwała około pół godziny. Na miejsce przyjechało pogotowie i zabrało kobietę do szpitala. Najprawdopodobniej wróciła do zdrowia.

Artur Suchcicki na co dzień pracuje jako strażak w Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej. Pomaganie zatem ma we krwi (ponadto wie po prostu, jak to należy robić).

Ten wieczór zapamiętam na zawsze… Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się takiego zakończenia koncertowego weekendu. Dziękuję za miłe słowa i pragnę również podziękować pracownikowi ochrony za pomoc przy całym zdarzeniu! Warto pomagać! – napisał na Facebooku.