Andrzej Duda w Troszynie: „Jestem gotów patronować wszystkim zadaniom inwestycyjnym” (fotorelacja)

Bardzo ważne jest poczucie siły w społeczeństwie. Wiara ludzi w to, że przebrniemy najtrudniejsze momenty i damy radę, że wyjdziemy z tego i z powrotem wrócimy na drogę rozwoju – przekonywał 2 czerwca Prezydent Andrzej Duda w Troszynie. 


Jak mówił, rozmawiali ze nim premier i ministrowie: co robimy, czy zrealizujemy podwyżki, które obiecaliśmy, co z 13. emeryturą, przecież przyjęliśmy ustawę, przecież zobowiązał się, że ta 13. emerytura będzie wypłacona.

– Ja powiedziałem: słuchajcie, nie ma w ogóle o czym dyskutować, to musi być zrealizowane. Ludzie muszą widzieć, że państwo jest i państwo funkcjonuje normalnie, że państwo działa, że nie ucieka od odpowiedzialności i od swoich zobowiązań – zaznaczył.

Prezydent uważa, że inwestycje przeniosą nas w inny czas.

– Paradoksalnie, może ta trudna sytuacja gospodarcza, przy naszej mocy, którą mamy jako naród, jako społeczeństwo, pozwoli nam wybić się wśród innych społeczeństw i narodów Europy – mówił, dodając, że radziliśmy sobie w wielkich trudnościach i wychodziliśmy z nich. – Teraz też mamy trudny moment i wierzę w to, że sprawnie przez  niego przejdziemy – zaznaczył.

– Właśnie dlatego jestem gotów patronować wszystkim zadaniom inwestycyjnym i ten patronat z pełną odpowiedzialnością na siebie biorę – zadeklarował.
 

Wcześniej Prezydent odwiedził plac budowy drogi gminnej łączącej drogę powiatową do Ostrołęki z miejscowościami położonymi w gminie Troszyn. 

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
40 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Obiektywny

Tylko Andrzej Duda!!!

Gość

Stado baranów na spotkaniu z baranem.

Gość

Trzeba było rzucić mu dlugopis.
On ma taki odruch bezwarunkowy że jak dlugopis zobaczy to wszystko podpisuje bez użycia pozostałości mózgu.

Ziom

Panie Prezydencie dziekuję za Pana postawę przez co zwykłym ludziom żyje sie lepiej

To ja

Najlepszy prezydent!

ROLNIK

to KRZYSZTOF BOSAK

nie dla andrzeja

Tylko Kociciak-Kamyk z PLS

Ola

Jest gotów patronować chińskim inwestycjom w Polsce i do wyprowadzenia Polski z UE. Odwiedza takie miejscowości jak Troszyn, bo tam ci, którzy są przeciwko PiS trzymają to dla siebie. W większych ośrodkach trudno byłby uniknąć kłopotliwych pytań. 

Fakty

A co to są większe ośrodki? I w czym są lepsze od mniejszych ośrodków? W tych mniejszych trudniej ludziom robić wodę z mózgu bo mają własne domy, pola, wyrośli w tradycji i starają się jej pilnować. Dobrze pojęty konserwatyzm. Dzięki temu Polska przetrwała.

Ola

Pochodzę z okolic, które odwiedza właśnie PAD. Właśnie tam łatwiej porządnym ludziom robić wodę z mózgu. Ja i moi znajomi z tych miejscowości na PADa nie zagłosujemy, bo zwyczajnie mamy lepszy dostęp do informacji. Nie dajemy się nabierać na jego ściemnianie. Nasi rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, którzy tam mieszkają często, ale nie zawsze wciąż PADowi ufają. Szanuję ciężko pracujących rolników, szkoda jednak, że tak dają się nabierać na populizm PiS. Wielu jednak z nich już otwierają się oczy. 

Gość **

To widać w Twoich komentarzach ,że łatwo zrobić wodę z muzgu ale tylko tym co oglądają telewizję (polskojęzyczną ” utworzoną przez służby specjalne.

Ola

Prawie nie oglądam telewizji. Ostatnimi czasy zerknęłam na wiadomości w TVPiSi ulewało się od propagandy i kłamstw. Mam w zwyczaju czytać i sięgać do źródeł. Jak PAD bredził, że nie widzi globalnego ocieplenia, ja oceniałam jego wypowiedź znając badania naukowe. Wstydu było słuchać.
 

POLSKA

TVP i TVN obydwa te programy sieją propagandę betonując tylko układ PO-PIS.Dzieląc społeczeństwo na dwa obozy co tylko PO-PIS-owi pasuje.KONFEDERACJA to uwolnienie się od tego betonu

Ola

TVN trudno mi ocenić, tak jak wspomniałam ostatnimi czasy zajrzałam do TVPiS, ponieważ nie można wypowiadać się na jakiś temat nie zapoznając się z nim. Byłam szczerze zaskoczona, że tak może wyglądać telewizja publiczna. Zarówno PO jak I PiS to konserwatywne partie. PO jednak zwrócone, jest twarzą w kierunku UE. PiS oficjalnie jest antyrosyjski, ale gra do tej samej bramki co Putin. Tak skrajnie prawicowe partie jak Konfederacja również dość hojnie są przez Putina wspierana. Polska nigdy nie zostanie samodzielnym mocarstwem. Może być znaczącym graczem w UE, albo Unie opuścić i wpaść prosto w ręce Rosji. Zarówno PiS i Konfederacja zyskują… Czytaj więcej »

Ja iona

Nie ma alternatywy dla Andrzeja dudy!!!!!

Maćko

Jest Krzysztof Bosak z Konfederacji!!!!!

Abc

Jedyny który coś zrobił z tego co obiecał i widać ze ludzie witają go życzliwie

piotrek

Tylko Krzysztof Bosak.Program wyborczy o wiele lepszy niż Duda.

PIS-PO jedno zło

Tylko KONFEDERACJA !!!!!! KRZYSZTOF BOSAK PREZYDENT 2020 !!!!!!

JACEK

PIS-PO to samo zło.Najkorzystniejszy dla Polaków zdecydowanie Krzysztof Bosak z KONFEDERACJI

Gosc

Bosak? A kto to jest? Czy to nie on stawiał pierwsze kroki w lpr? I co dziś z tego jest?

MARIANO

My z rodzinką też na Krzysztofa Bosaka.Jedyny rozsądny program wyborczy

Młody przedsiębiorca

TYLKO KONFEDERACJA!!! Jedyni politycy mówiący ludzkim i logicznym głosem

Łukasz lat 40

Aż miło się czyta komentarze ,jednak naród nie taki głupi i się budzi.BOSAK 2020.KONFEDERACJA

Marianna

PIS to jest to samo co PO.Większych różnic nie widzę

Ola

Muszę przyznać jedno, wójt gminy Troszyn lepiej się na tych zdjęciach prezentuje niż PAD. Nie służy Dudzie ta prezydentura. Podpisywanie wszystkiego pod dyktando prezesa i perspektywa trybunału stanu musi być bardzo stresujące. 

Pepe

Jedyny prezydent co nie boi się przyjechać do mniejszych gmin! Dlaczego? Bo nie boi się spojrzeć ludziom w oczy

andrzej

Bo nie ma wstydu to się nie boi

Ola

Bo w takich Piskach głosowało na niego 90%. Troszyn i okolice 70%. Jedzie tam, gdzie ludzie podatnika propagandę PiS

OLA

Ja z mężem po przeczytaniu wszystkich programów wyborczych, też zdecydowanie na Krzysztofa Bosaka

Mam dość PO-PISU

Mam nadzieję,że Krzysztof Bosak wejdzie do drugiej tury i ją wygra.BOSAK PREZYDENT 2020

KAZIK

KONFEDERACJA to jedyna partia poza układami.BOSAK 2020

BAŚKA

Już czas rozwalić ten beton PO-PIS.

Młody ambitny

Przyjdzie taki dzień i KONFEDERACJA to uczyni.I mam nadzieję raz na zawsze pożegnamy tych aferzystów i cwaniaków z PO-PISU

Marcin i Klaudia

Kamień z serca.Jednak ludzie znają Krzysztofa Bosaka.Tylko KONFEDERACJA

POLSKA

TYLKO KONFEDERACJA a co za tym idzie KRZYSZTOF BOSAK

POLSKA

Grzegorz Braun,Konrad Berkowicz,Krzysztof Bosak to nadzieja na wolność Polaków od układu bandy czworga (PIS,PO,SLD,PSL).KONFEDERACJA Wolność i Niepodległość

Halinka

Po przemyśleniu w życiu nie oddam głosu ani na PO ani na PIS.Honor mi nie pozwala głosować na oszustów jednych i drugich

Ebe

O widzę jakaś jedna fanka lub fan bosaka poświęca dużo czasu na pisanie komentarzy. Nic to nie da, mamy dobrego prezydenta i chcemy mieć go dalej! Andrzej Duda!

Ola

Nikt przytomny na umyśle i dobrze poinformowany nie zagłosuje ani na Bosaka ani na PADa