Akcja dla Bogusi przy Avalonie (zdjęcia i wideo)

Kończy się „Tydzień dla Bogusi”. To nazwa akcji charytatywnej dla ostrołęczanki Bogusi Wilkowskiej walczącej z ostrą białaczką limfoblastyczną. W sobotę 30 marca przy Avalonie miało miejsce główne wydarzenie „Tygodnia dla Bogusi”.

Na placu przed Avalonem odbyła się impreza dedykowana ostrołęczance. Policja, Ochotnicza Straż Pożarna z Ostrołęki, ale też i zawodowa, ratownicy medyczni opowiadali o swojej pracy, uczyli pierwszej pomocy, zachęcali do wejścia do radiowozu lub wozu strażackiego i… pomagali gasić wioskę Flinstonów.

W programie znalazły się pokaz zumby Forma5club, występy zespołów Strefa 51 czy Medium. Odbyły się też licytacje. W Avalonie z kolei rejestrowano m.in. potencjalnych dawców szpiku kostnego.

Akcja charytatywna przed Avalonem zakończy się o godz. 18.00.

Bogusia Wilkowska ma 40 lat, mieszka z mężem oraz dwiema córkami w Ostrołęce. W lutym tego roku dowiedziała się, że choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Przyjmuje chemioterapię. Prawdopodobnie będzie potrzebować przeszczepienia szpiku, aby móc żyć.

Podczas akcji przy Avalonie nie można wpłacać pieniędzy na leczenie Bogusi. Można to jednak zrobić za pośrednictwem Pomagam.pl.

Zapraszamy też do obejrzenia galerii zdjęć: