Akcja dla Bogusi podsumowana. „Nie potrafię wyrazić słowami tego, co czuję”

Zakończył się „Tydzień dla Bogusi”, czyli akcja charytatywna dla chorej na białaczkę ostrołęczanki Bogusi Wilkowskiej.

Podczas akcji zbierano pieniądze na leczenie Bogusi (wpłacać wciąż je można za pośrednictwem Pomagam.pl), rejestrowano potencjalnych dawców szpiku kostnego, organizowano zbiórkę krwi.

Centralnym punktem „Tygodnia dla Bogusi” była sobotnia (30 marca) impreza przy Avalonie z różnymi atrakcjami i występami. Zaangażowana w pomoc Grupa Ratownicza Nadzieja z Ostrołęki na swoim fanpage’u na Facebooku podsumowała cały tydzień:

Zebraliśmy w ramach zbiórki krwi prawie 50 litrów. Krew oddało 94 dawców a zgłosiło się ich znacznie więcej. To, co mówili pomagając Bogusi Wilkowskiej, chwyta za serce. Do fundacji DKMS zapisało się kilkuset potencjalnych dawców szpiku, a kwoty zebranych pieniędzy nie da się policzyć, gdyż nadal przychodzą wpłaty. Tylko w sobotę wpłaciliście ok. 8000 zł na Pomagam.pl, aby pomóc Bogusi Wilkowskiej. Dziękujemy wam za to, że pomagacie i jesteście z nami. Jesteśmy wam niezmiernie wdzięczni, że ufacie nam i wspieracie nas w działaniach.

Wdzięczności nie kryje też sama Bogusia, która walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną:

Mija kolejny tydzień, kolejny dzień z wielu, które spędzam w szpitalu. W tym czasie wydarzyło się mnóstwo rzeczy. Akcja DKMS, oddawanie krwi, licytacje, ogromna chęć pomocy ze strony tak wielu ludzi i wsparcie gdzie nie spodziewałam się tego. Chcę podziękować Wam wszystkim i każdemu z osobna Kochani za Wasze dobre serca. Dziękuję bardzo organizatorom, Grupie Ratowniczej Nadzieja, darczyńcom, firmom, kupującym, wszystkim, którzy znaleźli chwilę czasu. Dziękuję przyjaciołom, znajomym i nieznajomym, kolegom i koleżankom z pracy, rodzinie za pomoc, za zaangażowanie i wsparcie. Nie potrafię wyrazić słowami tego, co czuję i jak mogę Wam Wszystkim podziękować. Cieszę się ogromnie, że można na Was liczyć, że nikt nie jest obojętny i i chce pomagać. DZIĘKUJĘ BARDZO KOCHANI JESTEŚCIE CUDOWNI.

Przypominamy też, że wciąż trwają licytacje, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie Bogusi. Znajdziecie je TUTAJ.

Zobaczcie zdjęcia z akcji dla Bogusi przy Avalonie: