Absolwenci SIGiE ze świadectwami (zdjęcia)

W środę 28 sierpnia w Zespole Szkół SIGiE im. Karola Adamieckiego w Ostrołęce wręczono świadectwa absolwentom studiów podyplomowych. 

Podczas uroczystości absolwenci studiów podyplomowych z pedagogiki i zarządzania, prowadzonych w Ostrołęce przez Wyższą Szkołę Społeczno-Ekonomiczną w Gdańsku, odebrali swoje świadectwa potwierdzające uzyskane kwalifikacje.

Najpopularniejsze kierunki to przede wszystkim: przygotowanie pedagogiczne, zarządzanie oświatą, doradztwo zawodowe, wychowanie przedszkole, pedagogika opiekuńczo wychowawcza, oligofrenopedagogika, edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.

W spotkaniu wziął udział dr Roman Gawrych i prof. dr hab. Zbigniew Endler, przedstawiciele Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku oraz dr Andrzej Zduniak – rektor Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu.

Ten ostatni poinformował o zawartym między uczelniami porozumieniu o współpracy. Dotyczyć będzie ona m.in. organizacji studiów podyplomowych z psychologii i możliwości uzyskania przez ich absolwentów tytułu magistra z tej dziedziny na preferencyjnych warunkach.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Sławek

Wspaniała szkoła, studia w miłej atmosferze i super kadra