A w Obierwi „Jesienny podwieczorek”. Kto zgarnął voucher na pobyt w Koronie?

„Zdrowo i świadomie” – pod takim hasłem odbył się „Jesienny podwieczorek” w Obierwi. We wtorek 5 listopada sporo miejsca poświęcono zdrowej żywności.

A mówiła o niej dietetyk Agnieszka Orłowska. Przedstawiła prezentację pt. „Dietetyczne pułapki – nie daj się złapać! Co może nas zaskoczyć na sklepowych półkach”. A okazało się, że zaskoczyć może całkiem sporo…

Była prezentacja, były i porady oraz konsultacje udzielane przez panią dietetyk. Po nich dzielnicowy Tomasz Białczak mówił, na co uważać, aby nie stracić dużych sum pieniędzy.

Rozstrzygnięto też konkurs na dietetyczną potrawę. Komisja w składzie: Agnieszka Orłowska (przewodnicząca), Katarzyna Howard i Robert Niedzwiecki, zdecydowała że zwyciężyła go Zofia Jaworska. Wygraną dała jej przygotowana przez nią surówka brokułowo-kalafiorowa.

Nagrodę główną wręczył radny gminy Lelis Kamil Stepnowski, który ufundował voucher na pobyt w Hotelu Korona. Ponadto zwyciężczyni otrzymała dyplom i karnet na darmową pierwszą konsultację wraz z analizą składu ciała od firmy Kale Pracownia Dietetyczna.

Komisja postanowiła przyznać także wyróżnienie dla Jolancie Golan za jej tartę. Nagrodę w postaci makijażu ufundowała firma Makeup Emilia Dymerska.

Dietetyczny i zdrowy poczęstunek przygotowany został przez Czarną Owcę Wege Bar.

Na koniec dodajmy, że nie tylko wskazówek żywieniowych udzielano na spotkaniu. Emilia Dymerska radziła, jak szybko i efektownie poprawić urodę. Z okazji skorzystała Paulina Krajza, która podała się zabiegom specjalistki. 

Organizatorem spotkania był sołtys i rada sołecka Obierwi wspólnie z dyrektor Szkoły Podstawowej w Obierwi. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Uczestniczka

Miło, fajnie, zdrowo i przyjemnie.

Grażyna

Jak nie dużo trzeba, żeby spędzić miło czas;)

Fabian

Niezła ta Czarnula z tyłu, milutka

Fabian

Niezła ta Czarnula z tyłu, milutka