A może niech pomoże Energa?

Ostatnio radny Mariusz Łuba (Ostrołęka dla Wszystkich) zwrócił uwagę na zły stan miejskiego parku i placu zabaw, które znajdują się na osiedlu Bursztynowym. Teraz zaproponował, aby uporządkować to miejsce pomogła Grupa Energa.

Radny zauważa, że wiele zabawek na placu zabaw jest zepsutych bądź zniszczonych. Jak pisze, mieszkańcy zgłaszali mu też, że wygląd parku na osiedlu Bursztynowym również pozostawia wiele do życzenia. Poprosił więc prezydenta o pomoc w tej sprawie. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Jeszcze zanim dostał odpowiedź, napisał kolejną interpelację na ten temat:

„Miejsce to (plac zabaw – red.) powstało w ramach wspólnej inwestycji miasta i Grupy Energa. Sądzę, że dla dobra zarówno mieszkańców, jak i Grupy Energa wspólne zaangażowanie się w przywrócenie właściwego stanu tego miejsca będzie niezwykle istotne.”

I proponuje napisanie pisma do Grupy Energa w sprawie „współpracy”. Domyślać się można, że owa „współpraca” dotyczyć miałaby pozyskania dofinansowania od spółki na uporządkowanie i odnowienie placu zabaw.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Ccc

Teraz to Pan może napisać do Orlenu

Henry

Energa dołożyła (na wniosek p. Kotowskiego) prawie 20 mln do mostu. Przy oddaniu do użytku mostu prężył się Kleczkowski (jeszcze przed wyrokiem) i czerwony (nie tylko na twarzy) Szatanek. Nikogo z Energi nie zaprosili. Teraz będą chcieli kolejną kasę ?

Mrek

A może by tak sam pan RADNY zakasał rękawy i po współpracował

Wal sie

A może sklep ogrodniczy przy rondzie dołoży, cfaniak

Mjuza

Trzeba mieć tupet. Nie dość że ufundowali park to mają to jeszcze remontować. A jak ten radny dostał rower na komunię to poszedł po latach do chrzestnego żeby go naprawił?