4 medale UKS Piątki w Wyszkowie

We wtorek 22 grudnia na pływalni WOSiR Wyszków zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyły w zawodach pływackich o Puchar Sprintu z okazji 20-lecia istnienia sekcji pływackiej UKS Polonez Wyszków „Bijemy Rekordy Życiowe”.

Klub UKS Piątka reprezentowała 3 osobowa grupa zdolnych pływaczek: Zuzanna Zecer, Antonina Szczubełek i Maja Szukiewicz, które wywalczyły 4 medale.

Na wyróżnienie zasługuje Zuzanna Zecer, która zdobyła 2 złote medale – złoty medal na 25 m stylem dowolnym (z czasem 19,93, rekord życiowy) oraz złoty medal na 25 m stylem grzbietowym (z czasem 22,26, rekord życiowy). Zuzia również w klasyfikacji generalnej rocznika 2012 zajęła pierwsze miejsce.

Antonina Szczubełek zdobyła 1 brązowy medal na 50 m stylem dowolnym (z czasem 42,55, rekord życiowy), a Maja Szukiewicz – 1 brązowy medal na 25 m stylem dowolnym (z czasem 20,99).