29-latek z Ostrołęki ukrywał się od 8 lat. Został zatrzymany na stacji paliw

29-letni ostrołęczanin od 8 lat był poszukiwany prze policję. 7 lat ukrywał się za granicą. Przyjechał do Ostrołęki, i już „siedzi”.

W strukturach wydziału kryminalnego jest wyodrębniony specjalny zespół do spraw poszukiwań i identyfikacji osób, który osiąga bardzo dobre wyniki i zatrzymuje każdego roku kilkadziesiąt osób poszukiwane, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości od wielu lat np. za granicami naszego kraju.

Tak też było w przypadku zatrzymanego ostrołęczanina. Kryminalni z Ostrołęki ustalili, że w Ostrołęce przebywa mężczyzna, który jest poszukiwany od 8 lat. Poszukiwany ostatnie prawie 7 lat przebywał za granicami naszego kraju.

Policjanci ustalili miejsce jego przebywania, zatrzymanie zaplanowano na terenie jednej z ostrołęckiej stacji paliw. Po zauważeniu mężczyzny, który odpowiadał rysopisowi poszukiwanego kryminalni przystąpili do jego zatrzymania.

Mężczyzna był kompletnie zaskoczony szybką akcją policjantów, przewieziono go do komendy, skąd po czynnościach został doprowadzony do Zakładu Karnego.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Alien

Ktoś go podkablował.