20-latek z Ostrołęki z zarzutem kradzieży roweru

Mężczyzna podejrzewanego o kradzież roweru z terenu Ostrołęki, został zatrzymany i usłyszał już zarzut kradzieży. Policjanci odzyskali także pojazd, który został już zwrócony właścicielowi.

19 lipca tego roku  funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zostali powiadomieni o kradzieży roweru. Jego wartość została oszacowana na 1500 złotych.  

Policjanci ustalili szczegóły kradzieży i rozpoczęli działania. Krok po kroku sprawdzali wszystkie informacje, które mogły się przyczynić do zatrzymania sprawcy. Już pierwsze ustalenia wskazywały na to, że on może pochodzić z terenu naszego miasta. Funkcjonariusze szybko ustalili tożsamość podejrzewanego o tą kradzież i miejsce, gdzie może on przebywać. 20-latek został zatrzymany 23 lipca.

W trakcie czynności  policjanci odnaleźli skradziony jednoślad. Mężczyzna został przewieziony na komendę, gdzie przedstawiono mu zarzut kradzieży. Natomiast rower po wykonanych czynnościach został zwrócony właścicielowi.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzone są przez policjantów z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo – śledczego. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Policja apeluje o zabezpieczanie rowerów, nawet wówczas, gdy pojazd tracimy z oczu tylko „na chwilę”.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Tekst

Obciąć mu łapę , niech wybierze którą i wsadzić do klatki na Plac Bema na tydzień niech ludzie zobaczą facjatę. To by była sprawiedliwość.