20-latek w bmw dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość

Ostrołęccy policjanci zatrzymali prawo jazdy młodemu kierowcy bmw, który w obszarze zabudowanym ponad dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość. Miejsce jego zatrzymania zostało wskazane przez internautów jako niebezpieczne na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Policjanci z ostrołęckiej drogówki, 19 marca, kilkanaście minut po godzinie 15.00, w miejscowości Sul, zatrzymali do kontroli drogowej szybko jadące bmw.

Kierującym bmw okazało się, że 20-letni mieszkaniec naszego powiatu. W obszarze zabudowanym przekroczył on dozwoloną prędkość aż o 51 km/h.

Kierującemu zostało zatrzymane prawo jazdy.

To kolejny przypadek wykorzystania przez mundurowych Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, jako narzędzia służącego poprawie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Apelujemy o rozsądek na drodze, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz o ograniczone zaufanie względem innych uczestników ruchu drogowego – mówi podkom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
wesołek

uciekał biedak przed koronawirus i dlatego tak szybko,

procesor

Redaktor to Gamoń, co tylko chodził do kosioła się modlić a do nauki w szkole to się nie przykładał poza katecheza,,. takim cudem 51 do dwukrotny 50 ??. Tu tylko ksiąndz pomoże bo na lekarza od głowy to już za późno